Czy Batman pojawi się w „Man of Steel”?

|

autor:

|

kategorie:

Było wiele plotek na temat małej rólki Josepha Gordona-Levitta, albo innego aktora w roli Batmana w „Man of Steel”, co miało by być pewnego rodzaju wprowadzeniem do filmu o Justice League. Serwis Movieline postanowił poruszyć tą kwestię w rozmowie z Christopherem Nolanem. Odpowiedź reżysera nie jest jednak jednoznaczna.

„Nie mogę o tym rozmawiać. Wiecie o tym.”, odpowiedział z szerokim uśmiechem Christopher Nolan.



2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Hmm
13 lat temu

Byłoby całkiem fajnie, ale na pewno odpada Batman Nolana – po prostu inny świat, bez latania i kosmitów…

Leon Kennedy
13 lat temu

Nie widzę powodu, aby Levitt miał mieć tam epizod… w ogóle go nie widzę związanego w jakikolwiek sposób z dalszym filmowym życiem Batmana.

dni
1
7
9
godzin
2
2
minut
2
1
sekund
0
6
dni
5
2
2
godzin
2
2
minut
2
1
sekund
0
6

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Powrót Mrocznego Rycerza (DC Compact)" – 06 maja 2026
  • "Batman: Biały Rycerz (DC Compact)" – 06 maja 2026
  • "Kingdom Come: Przyjdź Królestwo (DC Compact)" – 06 maja 2026
  • "Batman: Przygody rodziny Wayne'ów, Tom 5" – 06 maja 2026
  • "DC Absolute Noir" – 20 maja 2026

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>

Sonda

Najlepszy Bat-tytuł z kolekcji „Bohaterowie i Złoczyńcy” (#101-120)










Zobacz wyniki