"Batman: Arkham Origins" logo

Za sprawą majowego numeru Gameinformer poznaliśmy pierwsze szczegóły na temat gry “Batman: Arkham Origins”.
Batman: Arkham Origins - Gameinformer Cover
Warner Bros. Games Montreal zastąpiło Rocksteady Studios, ale ma pełny dostęp do zmodyfikowanego przez Rocksteady silnika Unreal, dzięki czemu zostanie zachowany klimat Arkhamverse. Jak sugeruje tytuł, akcja “Batman: Arkham Origins” rozgrywać się będzie przed wydarzeniami z poprzednich gier. Młody Batman po raz pierwszy zmierzy się z wieloma ze swoich przeciwników, w tym m.in. Deathstroke’iem, który sprowadzi do Gotham City ośmiu najlepszych zabójców, by w Wigilię zabić Batmana.

Premiera “Batman: Arkham Origins” 25 października na Wii U, Playstation 3, Xbox 360, i PC. Jakby tego było mało tego samego dnia wydana zostanie “Batman: Arkham Origins Blackgate” na 3DS i Vita, której akcja rozgrywać się będzie po wydarzeniach z “Batman: Arkham Origins”.Źródło: Gameinformer

PRZECZYTAJ TAKŻE:

7 odpowiedzi na „“Batman: Arkham Origins” – pierwsze informacje i trailer

 • Ad pisze:

  Wybacz mi Panie że zwątpiłem słysząc o Silver age..

 • Kmic pisze:

  Jestem w szoku, ze zdecydowali się wprowadzic postac Deathstroke’a, ( tym bardziej, ze pojawil sie juz w wersji na Iphony) i jeszcze do tego postawic na taki motyw fabularny…. Geniusz. Oby gra byla takim samym hitem jak AC i AA.

 • Ad pisze:

  Albo będzie lepsza(Będzie lepszy klimat i fabuła) albo klasycznie spieprzą…mam nadzieje że to pierwsze;)

 • Bullet pisze:

  Czas zbierać kasę. Wiadomość dnia!

 • ramirez82 pisze:

  O! Mocno nietoperzasty październik się szykuje! Long Halloween od Muchy, 2 tom Batmana Snydera i Cappulo z Egmontu i gra. Oby tak udana jak Arkham City!

 • Maciek pisze:

  Hmmm elita zabójców czyli powinien być także Deadshot. Fajnie ,że wprowadzili Deathstroke’a

 • Znawca pisze:

  nie Deathstroke tylko Black Mask

Premiera filmu "Joker" za
dni
2
2
8
godzin
2
1
minut
4
0
sekund
4
6
Kalendarium
Galeria
dztryclvsaaaufs bishoujo-catwoman_05 bishoujo-catwoman_04 bishoujo-catwoman_03 bishoujo-catwoman_02 bishoujo-catwoman_01