Tara Strong użyczy głosu Batgirl w „Beware the Batman”

|

autor:

|

kategorie: ,

Tara Strong ponownie użyczy swojego głosu postaci Batgirl. Tym razem będzie to miało miejsce w najnowszym serialu z Nietoperzem, „Beware the Batman”.

Batman depcze po piętach niezwykle sprytnej i niebezpiecznej złodziejce zwanej Magpie (GREY DELISLE), która nie tylko posługuje się ostrymi jak brzytwa szponami z dodatkiem trucizny oraz jest niewrażliwa na ból, ale także kradnie wspomnienia swoich ofiar. Batman nie jest jedynym, który wpadł na jej trop. Porucznik James Gordon (KURTWOOD SMITH) także ją ściga… w końcu obu bohaterów czekać będzie wspólna konfrontacja, aby złapać złodziejkę.

Źródło: CBM



dni
1
2
2
godzin
1
9
minut
1
1
sekund
1
9
dni
4
6
5
godzin
1
9
minut
1
1
sekund
1
9

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026
  • "Uniwersum DC według Alana Moore'a" – 12 sierpnia 2026
  • "Injustice 2, Tom 1" – 12 sierpnia 2026

Kalendarium

  • 6 lat(a) temu zmarł Joel Schumacher, reżyser filmów o Batmanie w latach 1995-1997