Plotki: nie będzie starszego Batmana w „Batman/Superman”? Nie zabraknie zaś Gotham, Alfreda i Gordona?

|

autor:

|

kategorie: ,

alex_ross_superman_batman_postersOdnośnie wspólnego filmu z udziałem Batmana i Supermana pojawia się tyle sprzecznych doniesień, że do czasu oficjalnego oświadczenia nie można brać niczego za pewnik. Serwis CBN powołując się na swoje źródła w DC Entertainment twierdzi, że w filmie Snydera Batman będzie miał ok. 30-lat, a nie jak sugerowała wcześniejsze doniesienia ok 40.

  • Lex Luthor ma być zaś czarującym biznesmenem i w tej roli Zack Snyder najchętniej widziałby Marka Stronga,
  • David Goyer obecnie pisze pierwszy szkic scenariusza, wg którego akcja filmu ma rozgrywać się rok po wydarzeniach z „Man of Steel”,
  • W filmie ma pojawić się Metropolis i Gotham City, a wśród drugoplanowych bohaterów prawdopodobnie nie zabraknie Alfreda i Gordona.

Źródło: CosmicBookNews



dni
7
4
2
godzin
1
1
minut
0
8
sekund
0
3

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman Noir Eduardo Risso" – 24 września 2025
  • "All Star Batman i Robin. Cudowny Chłopiec" – 24 września 2025
  • "Batman Arkham. Pingwin" – 24 września 2025
  • "Joker: Zemsta" (WKDCBiZ) – 24 września 2025
  • "Batman: Sekta" (WKDCBiZ) – 08 października 2025

Kalendarium

  • 99 lat(a) temu urodził się Joe Kubert, rysownik komiksów polskiego pochodzenia m.in. Batman: Black & White #1

Sonda

Najlepsza okładka Norma Breyfogle’a?











Zobacz wyniki