Nowy klip z „Batman: Bad Blood”

|

autor:

|

kategorie: ,

"Batman: Bad Blood"Warner Bros. udostępniło dzisiaj nowy klip z filmu animowanego „Batman: Bad Blood”, w którym Nightwing dowiaduje się od Alfreda że Batman zaginął.

Batman zaginął i Dick Grayson przywdziewa kostium Nietoperza, by zyskać na czasie i odnaleźć Mrocznego Rycerza. Pomagają mu Robin (Damian Wayne), Batwoman (Kate Kane) i Batwing (Luke Fox).

W filmie głosów bohaterom użyczą: Jason O’Mara (Batman), Stuart Allan (Robin), Sean Maher (Nightwing), Morena Baccarin (Talia al Ghul), Yvonne Strahovski (Batwoman), Gaius Charles (Batwing), Ernie Hudson (Lucius Fox).

„Batman: Bad Blood” w wersji cyfrowej będzie dostępny w USA od 19 stycznia 2016, a na płytach Blu-ray i DVD od 2 lutego 2016 roku.



dni
7
0
9
godzin
0
7
minut
4
3
sekund
3
1

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Mroczni Rycerze ze Stali. Wojna Trzech Królestw" – 29 października 2025
  • "Nightwing. Upadek Graysona. Tom 4" – 29 października 2025
  • "Liga Sprawiedliwości: Nie ma Sprawiedliwości" (WKDCBiZ) – 05 listopada 2025
  • "Batman. Ziemia niczyja. Ostatnia gra. Tom 7" – 12 listopada 2025
  • "Red Hood. Outlaws. Tom 3" – 12 listopada 2025

Kalendarium

  • 66 lat(a) temu urodził się Ken Watanabe, aktor znany z roli Ra’s al Ghula w filmie Batman Begins
  • 22 lat(a) temu odbyła się premiera DVD Batman: Mystery of the Batwoman

Sonda

Kto powinien być głównym złoczyńcą w „The Batman, Part II”?









Zobacz wyniki