David Ayer wyreżyseruje „Gotham City Sirens”

|

autor:

|

kategorie: ,

David Ayer i Margot RobbieThe Hollywood Reporter dowiedział się, że David Ayer („Suicide Squad”) wkrótce powróci do uniwersum DC. Ma wyreżyserować i wyprodukować „Gotham City Sirens”. W filmie widzowie zobaczą największe łotrzyce DC. W roli Harley Quinn ponownie wystąpi Margot Robbie, która pełnić będzie także funkcję producenta wykonawczego.

W komiksowej serii „Gotham City Sirens” głównymi bohaterkami były Harley Quinn, Catwoman oraz Poison Ivy.

Nad scenariuszem pracuje Geneva Robertson-Dworet, która dla Warner Bros. przygotowuje także scenariusze do nowego Tomb Raidera i Sherlocka Holmesa 3.

W produkcję zaangażowani będą Geoff Johns i Jon Berg.

Studio pracuje także nad kontynuacją „Suicide Squad”, a także rozważa spin-off z Deadshotem, którego zagrał Will Smith.

Źródło: THR



dni
1
2
1
godzin
2
0
minut
2
5
sekund
2
6
dni
4
6
4
godzin
2
0
minut
2
5
sekund
2
6

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026
  • "Uniwersum DC według Alana Moore'a" – 12 sierpnia 2026
  • "Injustice 2, Tom 1" – 12 sierpnia 2026

Kalendarium

  • 84 lat(a) temu w Detective Comics #66 zadebiutowała postać Dwóch-Twarzy
  • 37 lat(a) temu odbyła się amerykańska premiera Batmana
  • 34 lat(a) temu w Detective Comics #647 zadebiutowała postać Stephanie Brown
  • 15 lat(a) temu zmarł Eugene Jules Colan, rysownik, który pracował przy komiksach z Batmanem w latach 80-tych