Wonder Woman na froncie na nowym zdjęciu

|

autor:

|

kategorie: ,

Wonder WomanZa sprawą Empire do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu „Wonder Woman” prezentujące tytułową bohaterkę na froncie wojennym.

„Jej motywacja jest filozoficzna”, wyjaśnia reżyser Patty Jenkins. „Ona tak po prostu nie eliminuje złych gości czy zwalcza przestępczości. Wierzy w dobroć i miłość. Jest zacięta i skora do walki, ale tylko w celu ochrony lepszej wizji ludzkości. Jej historia dopiero dojrzewa”.

Jenkins wyjaśnia także dlaczego akcja rozgrywa się podczas I Wojny Światowej. „Moje podejście polegało na skupieniu się na opowiedzeniu historii o zmechanizowanej wojnie i jakby to wyglądało dla boga po raz pierwszy odwiedzającego nasz świat. Chciałam by widzowie zrozumieli okropność jaką wojna na taką skalę wywołuje i jak szokujące by to było dla kogoś z silnym poczuciem honoru i sprawiedliwości. Ona jeszcze nie zdaje sobie sprawy, jak bezsensownie mroczny może być świat.”

„Wonder Woman” wejdzie na ekrany kin 2 czerwca 2017 roku.

Źródło: Empire



dni
6
5
5
godzin
2
3
minut
2
5
sekund
5
0

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Liga Sprawiedliwości: Pełnia" (WKDCBiZ) – 17 grudnia 2025
  • "Nightwing: Skacząc ku światłu" (WKDCBiZ) – 31 grudnia 2025
  • "Batman i Joker: Zabójczy duet" (WKDCBiZ) – 14 stycznia 2026
  • "Tytani, Tom 3: Mroczna królowa" – 21 stycznia 2026
  • "Batman: Przygody rodziny Wayne’ów, Tom 4" – 21 stycznia 2026

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>

Sonda

Najlepsza świąteczna okładka?








Zobacz wyniki