Gdzie będzie szukał inspiracji Doug Liman przy „Justice League Dark”

|

autor:

|

kategorie:

"Justice League Dark"W rozmowie z CinemaBlend, reżyser Doug Liman opowiedział co zainteresowało go w „Justice League Dark” i jakimi horrorami zamierza się inspirować.

„Z pewnością będą prawdziwe elementy horroru. Uwielbiam starsze horrory jak 'Egzorcysta’, 'Carrie’ czy 'Omen’. Przy 'Tożsamości Bourne’a’ sięgnąłem do paranoi z lat siedemdziesiątych. Są rzeczy, które inni ukierunkowali przede mną i chcę je użyć w 'Justice League Dark’.”

„Nigdy nie zamierzam robić czegoś banalnego ani czegoś campowego. Podchodzę do tego w sposób w jaki nikt wcześniej nie próbował. Ostatecznie w moich filmach liczą się postacie.”


„Myślę, że wielu widzów zaskoczony jak historia w 'Justice League Dark’ jest głęboka i skupiona na postaciach – będzie to pewnego rodzaju kontrast dla niektórych filmów komiksowych. Znaleźliśmy sposób na to, by było to coś bardziej osobistego i kameralnego, taki jest mój cel… Uwielbiam stawiać bohaterów w szalonych sytuacjach. Dla Johna Constantine’a mamy przygotowane coś niesamowitego, coś iście ludzkiego”

Data premiery „Justice League Dark” nie jest jeszcze znana.

Źródło: CinemaBlend.com (1, 2)



dni
6
9
8
godzin
1
8
minut
2
6
sekund
3
2

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Liga Sprawiedliwości: Nie ma Sprawiedliwości" (WKDCBiZ) – 05 listopada 2025
  • "Batman. Ziemia niczyja. Ostatnia gra. Tom 7" – 12 listopada 2025
  • "Red Hood. Outlaws. Tom 3" – 12 listopada 2025
  • "Superman kontra Lobo" – 26 listopada 2025
  • "Batman. Zabójczy żart" – 26 listopada 2025

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>

Sonda

Najlepszy filmowy Batmobil?








Zobacz wyniki