Zgodnie z zapowiedzią dziś Warner Bros. udostępniło nowy zwiastun “Justice League”, dostępny również z polskimi napisami.

Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Wersja z polskimi napisami:

Wersja udostępniona na Instagramie zawierająca kilka ujęć, których w innych materiałach nie pokazano:

Check out the new trailer and see #JusticeLeague in theaters November 17.

Post udostępniony przez Justice League Movie (@justiceleague)

„Justice League” wejdzie na ekrany kin 17 listopada.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

10 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

I znowu brak Supcia 😥

Jest pięknie kolorowo bohatersko i śmiesznie oraz David Bowie 😀 BRAWO
S będzie nie martw się Omber 😉

Troche nierowny poczatek smuteczek i nagle rozwalko nawalka i oby caly filmnbyl zajmujaco ciekawy i bez sucharow zarcikow ale. BATMAN I TAK ZAWSZE JEST NAJWAZNIEJSZY Bedzie dobrze juz za miesiac JL !!!!!

Czekałem na ten trailer cały tydzień, ale po dzisiejszym odcinku Dragon Ball Super kompletnie mi ten trailer zobojętniał 😀

Widać nie do końca, bo jednak coś napisałeś. Ja na przykład nie wiem co to w ogóle są super jaja smoka, czy jaja supersmoka i na forum poświęconym tym organom nie napisałem żadnego komentarza.

Kompletnie się nie jaram. Wygląda na to, że znowu najlepiej będą się bawić 13-latkowie.

Coz to film superhero a te skierowane są głównie dla młodszych widzów.

Kompletnie się nie jaram. [2]

I bardzo dobrze im twoje mniejsze “jaranie” się przed filmem tym łatwiej będzie cię zadowolić na seansie. Czysta fizyka.

Miszcz Dragon Ball Super pozamiatał i dostarczył fantastyczny podwójny epizod! Brak słów wręcz, aby określić jak dobry był. Trailer fajny. Już za miesiąc JL!!! 🙂 😉

na 4K ULTRA HD, BLU-RAY I DVD

już za:

dni
3
0
7
godzin
0
4
minut
4
7
sekund
2
8

Kalendarium
Galeria
38473433233 rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293