Forum
Już wkrótce
  • Batman – Ostatni rycerz na Ziemi, tom 1 - 30 Wrz 2020,
  • Liga Sprawiedliwości – Szósty wymiar, tom 4 - 07 Paź 2020,
  • Lewiatan - 07 Paź 2020,
  • Uniwersum DC według Mike`a Mignoli - 07 Paź 2020,

Telltale Games ogłosiło, że ostatni epizod gry “Batman: The Enemy Within” pt. “Same Stitch”, będzie dostępny od 27 marca na Xbox One, PlayStation 4, PC, i urządzeniach mobilnych.

Kogo byś wybrał: przyjaciela, którego nieskrępowane podejście do sprawiedliwości nastawia twoich sojuszników przeciwko tobie, czy zaprzysiężonego wroga, który nie powstrzyma się przed niczym, by zobaczyć twoje cierpienie, gdy twoje miasto płonie? Opierając się na relacji, którą zbudowałeś z Johnem Doe, zobaczysz jedną z dwóch bardzo różnych historii. Więc kto to będzie, Bruce: przyjaciel … czy wróg?

Jak wynika z opisu, wybory, których gracze dokonali w trakcie sezonu, określą, którą historię – i którą wersję Jokera – zobaczą w finale. Same Stitch oferuje dwa całkowicie odrębne podejścia do postaci Johna Doe: bezwzględnego złoczyńcę, który zbliża się do klasycznego Księcia zbrodni, a drugi to nieprzewidywalny strażnik, który w niczym nie przypomina żadnego innego wizerunku tej charakterystycznej postaci DC.

W sumie epizod “Same Stitch” zawiera trzy i pół godziny treści podzielonych na dwie zupełnie odrębne historie, które wspólne mają co najwyżej trzy nakładające się sceny. Każda z tych historii zawiera dalsze wariacje odzwierciedlające wcześniejsze wybory graczy i tworzą tym samym najbardziej rozbudowany epizod od Telltale. Ponad 4500 linii dialogowych przypisanych do 38 postaci, tak więc scenariusz tego epizodu jest większy niż cała trylogia Mrocznego Rycerza Christophera Nolana.

Źródło: Flickeringmyth

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

SpoX

już za:
dni
3
6
7
godzin
1
6
minut
5
1
sekund
1
3
Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "The Batman"?

  • Wow! (74%, Głosów: 93)
  • Może być (20%, Głosów: 25)
  • Nie moje klimaty (6%, Głosów: 8)

Głosujących: 126

Galeria
eith8tquwaebc7y eiswqqpu8ae7pfe eitajeyxcamy44d eiskztkxgaeboee seasonthreeposter01 ehuzjvbx0airuls
Komiksowe Top 5