Lili Simmons jako dorosła Selina Kyle na zdjęciach z finału „Gotham”

|

autor:

|

kategorie: , ,

Dzięki Entertainment Weekly możemy obejrzeć oficjalne zdjęcia z finału „Gotham” na których w roli Seliny Kyle widać Lili Simmons.

Następuje 10-letni przeskok w czasie w przyszłość, kiedy Bruce ma powrócić do Gotham na otwarcie nowej Wayne Tower. Seria przestępstw prowadzi Gordona do przekonania, że Pingwin i Riddler wrócili do swoich starych sztuczek. Jednak, gdy Bullock zostaje wrobiony w morderstwo, Gordon zaczyna dostrzegać jeszcze bardziej złowrogi spisek wymierzony w miasto, a nowa postać wyłania się z cienia, by stać się bohaterem, którego Gotham desperacko potrzebuje.

[nggtags gallery=gotham5x12a]
Wcześniej w rolę Seliny Kyle wcielała się Camren Bicondova, która w związku z pożegnaniem z rolą, zamieścił na Twiterze specjalną wiadomość.

Źródło: EW



dni
6
2
9
godzin
0
8
minut
4
4
sekund
3
7

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman i Joker: Zabójczy duet" (WKDCBiZ) – 14 stycznia 2026
  • "Tytani, Tom 3: Mroczna królowa" – 21 stycznia 2026
  • "Batman: Przygody rodziny Wayne’ów, Tom 4" – 21 stycznia 2026
  • "Batman: Śmierć w Rodzinie" (WKDCBiZ) – 28 stycznia 2026
  • "Mroczni Rycerze ze Stali: Wszechzima" – 11 lutego 2026

Kalendarium

  • 8 lat(a) temu odbyła się amerykańska premiera DVD Scooby-Doo! & Batman: The Brave and the Bold

Sonda

Najlepsza okładka Jima Lee?







Zobacz wyniki