Box office: „Joker” z rekordem otwarcia w październiku

|

autor:

|

kategorie: ,

„Joker” nie ma najmniejszych problemów z ustanawianiem nowych rekordów w październikowym box office. Po tym jak w piątek w USA uzyskał wpływy w wysokości 39 mln dolarów (wraz z seansami przedpremierowymi z czwartku) szacuje się, że cały weekend zamknie się w kwocie $92 mln i tym samym zostanie ustanowiony nowy rekord otwarcia w październiku.

Film Todda Phillipsa ma również na swoim koncie rekord pierwszego dnia w październiku poprawiając wynik „Halloween” ($33 mln).

Jeśli sprawdzą się szacunki weekendowego otwarcia, to „Joker” osiągnie czwarte najwyższe otwarcie dla filmu z kategorią R w historii po „Deadpoolu” ($132,4 mln), „Deadpoolu 2” ($125,5 mln ) i „It” ($123,4 mln).

Na rynkach międzynarodowych podczas pierwszego weekendu w 47 krajach, „Joker” powinien osiągnąć wpływy w wysokości $90+ mln, a możliwe, że zbliży się nawet do $100 mln. Do tej pory z poza USA film zebrał $24.6 mln i nie będzie miał problemu z zajęciem 1. miejsca w światowym box office.

Źródła: Deadline (1, 2)



dni
7
1
1
godzin
1
0
minut
0
3
sekund
0
3

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Mroczni Rycerze ze Stali. Wojna Trzech Królestw" – 29 października 2025
  • "Nightwing. Upadek Graysona. Tom 4" – 29 października 2025
  • "Liga Sprawiedliwości: Nie ma Sprawiedliwości" (WKDCBiZ) – 05 listopada 2025
  • "Batman. Ziemia niczyja. Ostatnia gra. Tom 7" – 12 listopada 2025
  • "Red Hood. Outlaws. Tom 3" – 12 listopada 2025

Kalendarium

  • 12 lat(a) temu na Stadion Weingar kręcono pierwsze zdjęcia na potrzeby kontynuacji Man of Steel, był to mecz drużyn uniwersyteckich Gotham City i Metropolis

Sonda

Kto powinien być głównym złoczyńcą w „The Batman, Part II”?









Zobacz wyniki