W ostatnich dniach, na naszej stronie pojawiła recenzja “Jokera” oraz aktualizacje dotyczące kolejnych odcinków 2. sezonu “Titans”:

Titans 2×02
Pod okiem Dicka młodzi bohaterowie trenują swoje umiejętności, a staży przyjaciele zajęci są swoimi sprawami. Spokojne życie nie jest jednak pisane Hankowi i Dawn. Powrót starego wroga sprawi, że bohaterowie będą musieli się zjednoczyć, ale czy pomoże im w tym obecność tajemniczej Rose?
Kliknij tutaj, aby przeczytać

Titans 2×03
Tytani próbują powstrzymać starego przeciwnika, ale zamiast walki więcej tu wygłaszanych wątpliwości ze strony bohaterów. Jedynie Jason Todd wie jak sobie radzić z złoczyńcami, ale czy jest gotowy na starcie z każdym wrogiem?
Kliknij tutaj, aby przeczytać

Titans 2×04
Cofamy się w czasie do wydarzeń z przed 5 lat, kiedy to drużynę Tytanów tworzyli Robin, Wonder Girl, Hawk, Dove i Aqualad. Był to czas kiedy walka ze złoczyńcami dawała im satysfakcję i momentami bardziej martwiły ich inne sprawy, ale pewna tragedia sprawi, że już nic nie będzie takie jak wcześniej.
Kliknij tutaj, aby przeczytać

Joker
Poznajcie Arthura Flecka, klauna do wynajęcia i niespełnionego komika. Czy w ponurym Gotham City ktoś taki jak on może się odnaleźć. “Joker” Phillipsa to film niezwykły. Jakże inny od standardowego kina komiksowego. Zaś obraz chorego człowieka co raz bardziej pogrążonego w swoim szaleństwie to istna esencja Jokera, który potrafi wzbudzać współczucie, rozbawić ale też przerazić.
Kliknij tutaj, aby przeczytać

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
2
6
3
godzin
0
4
minut
5
3
sekund
1
7
Kalendarium
Galeria
lh-1-gilda-1 lh-1-falcone-in-shadows lh-1-calendar-1 lh-1-batman-close-1 bw_2x16_11 bw_2x16_10
Komiksowe Top 5