W ostatnich dniach, na naszej stronie pojawiły się następujące aktualizacje:

Batman: Biały Rycerz
“Joker zdrowy na umyśle!” krzyczy do nas tylna okładka albumu i na tym właśnie motywie opiera się fabuła. Przemiana klauna – zarówno psychiczna jak i fizyczna – jest siłą napędową komiksu. Okoliczności w jakich do tego doszło zostawiam oczywiście do odkrycia czytelnikowi…
Kliknij tutaj, aby przeczytać

Titans 2×07
Bruce Wayne miał duży wpływ na Dicka, z którego ten tak łatwo się nie uwolni, a taneczne Batusi Wayne’a nie łatwo zapomnieć. Grayson zaś jeśli chodzi o Deathstroke’a woli działać w pojedynkę i chociaż pozostali Tytani zdecydowanie mają aż nadmiar problemów, to sam Dick jest tylko pionkiem w grze Slade’a.
Kliknij tutaj, aby przeczytać

Titans 2×08
Jaka tragedia doprowadziła do rozpadu Tytanów? Poznajemy Jericho, jego historię oraz niezwykłą umiejętność. Chociaż wiele tu o rodzinie Wilsonów, to brak chociażby wzmianki o Rose, a wszystko można by podać w bardziej zwięzłej formie.
Kliknij tutaj, aby przeczytać

Titans 2×09
Kryzys dopada Tytanów, gdy wychodzi prawda o zatajeniu okoliczności śmierci Jericho przez Dicka. Chociaż już osobno, to problemy i rozterki nie opuszczają bohaterów. Niestety widzowie są zmuszenie przebrnąć przez to wszystko, a karaoke Hanka i Dawn nie jest wstanie wszystkiego wynagrodzić.
Kliknij tutaj, aby przeczytać

Titans 2×10
Spadku poziomu “Tytanów” ciąg dalszy. Perypetie pragnącego odpokutować Graysona, to nie to co chcemy oglądać. Dobrze, że Krypto, Gar i Superboy mają swoje pięć minut, ale to za mało by odcinek uznać za chociażby przyzwoity.
Kliknij tutaj, aby przeczytać

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The Batman już za:
dni
4
2
0
godzin
1
4
minut
5
3
sekund
5
3
Kalendarium
Galeria
eeqzzqfuwaiqwx3 eeqz4iauyaiuqo1 eeqz3qgucaajbee eeqz1z7vaaa_dn3 eeqqdtxumaaiflk eeqp8g8u8agfwl
Komiksowe Top 5