W ostatnich dniach, na naszej stronie pojawiły się następujące aktualizacje:

Detective Comics #1000​ i Rycerz z Arkham – recenzja i prezentacja (video)
Rado tym razem przygląda się dwóm pozycjom na raz – tysięcznemu numerowi “Detective Comics” w wydaniu albumowym oraz drugiemu tomowi “Detective Comics” z linii Uniwersum DC, gdzie pojawia się nowa wersja postaci Arkham Knight, która pierwotnie została stworzona na rzecz finału sagi gier od Rocksteady. Oba tytuły w wersji polskiej z wydawnictwa Egmont.

Batman Arkham: Victor Zsasz – recenzja i prezentacja (video)
Rado przygląda się albumowi zbiorczemu, który prezentuje różne opowieści o jego ulubionym złoczyńcy i przeciwniku Batmana, jakim jest Victor Zsasz.

Absolute Justice League: The World’s Greatest Superheroes – prezentacja, omówienie (video)
Prezentacja i omówienie komiksu “Justice League: The World’s Greatest Superheroes” w edycji Absolute. Zobaczcie, co na Was czeka w zbiorze opowieści o Batmanie, Wonder Woman, czy Shazamie ze scenariuszami Paula Diniego (“Batman: The Animated Series”) zilustrowanymi przez Alexa Rossa (“Marvels”, “Sprawiedliwość”).

Czym jest DC Powieść Graficzna 13+? DC Graphic Novels for Young Adults (dawne DC Ink) (video)
Wydawnictwo Egmont rozpoczyna wkrótce publikację polskiej edycji wybranych młodzieżowych komiksów DC Comics ze specjalnej linii, która rozpoczęła się w Stanach w 2019 roku. W naszym materiale wyjaśniamy jej znaczenie oraz to, czego możecie się po niej spodziewać – bez spoilerów!

Batman w TM-Semic – osobisty przegląd – rocznik 1991 (video)
Rado zaprasza na osobistą (pełną spoilerów!) podróż i przegląd pierwszych komiksów z Batmanem wydawanych przez TM-Semic. Jakie WY macie wspomnienia z tymi zeszytami? Czy też biegaliście do kiosków po kolejne numery? A może pierwszy raz zetknęliście się z nimi po latach, gdy wydawnictwo przestało już istnieć?

Detective Comics, tom 3: Pozdrowienia z Gotham
Jest to ostatni tom przed dużym wydarzeniem o nazwie “Year of the Villain”. Ostatnia historia w recenzowanym tomie stanowi wprowadzenie do tego wydarzenia. “Pozdrowienia z Gotham” to zbiór trzech dwu częściowych historii rozgrywających się na łamach oryginalnych numerów #1006–1011″Detective Comics”. Każdy miłośnik pulpy ze świata Batmana znajdzie tu coś dla siebie.
Kliknij tutaj, aby przeczytać

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
już za:
dni
3
6
7
godzin
0
3
minut
3
1
sekund
5
2

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
1
6
godzin
0
3
minut
3
1
sekund
5
2
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
bw2x06_05 bw2x06_04 bw2x06_02 bw2x06_01 bw2x06_0 vf1321_snyder_opener
Komiksowe Top 5