Do premiery “Zack Snyder’s Justice League” pozostał już mniej niż miesiąc. Lepsze spojrzenia na niektórych bohaterów w tym Martian Manhuneta dają warianty okładek do 59. numeru “Justice League” przygotowane przez Jima Lee, Liama Sharpa i Lee Bermejo.

Aby uczcić długo oczekiwaną premierę filmu “Zack Snyder’s Justice League”, DC prezentuje specjalny wybór wariantów okładek do “Justice League #59”, w sprzedaży od 16 marca 2021. Okładki zadebiutują przed premierą filmu w HBO Max 18 marca. “Justice League #59” to również debiut nowego składu Ligi, a także nowego zespołu kreatywnego, w skład którego wejdzie wielokrotnie nagradzany scenarzysta Brian Michael Bendis, ulubiony artysta fanów David Marquez.

Warianty okładek zawierają grafiki inspirowane filmem i jego postaciami i autorami są trzej najwięksi talenty artystyczne – wydawca DC i dyrektor kreatywny Jima Lee, Lee Bermejo (Joker, Batman: Damned) i Liam Sharp (The Green Lantern, The Brave and the Bold: Batman and Wonder Woman).

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Może to tylko ja ale uważam że Jim Lee się rozleniwił. Pamiętam jego Legion z Rebirth i też to było cienko ale ta okładka od człowieka który dał światu tak wspaniałe dzieła to niezbyt pasuje do artysty tego pokroju. Widziałem jak na MFKiG pierdyknął w czasie panelu dyskusyjnego dokładniejszego Jokera niż to co ta przypomina Aqumena.

już za:
dni
1
6
7
godzin
1
0
minut
3
2
sekund
5
8
Sonda

Jak oceniasz "The Suicide Squad"?

  • Całkiem przyzwoity (55%, Głosów: 37)
  • Kapitalny, najlepszy film z bohaterami DC! (27%, Głosów: 18)
  • Przeciętniak i nic więcej (7%, Głosów: 5)
  • Duże rozczarowanie (7%, Głosów: 5)
  • Gorszy niż poprzedni (3%, Głosów: 2)

Głosujących: 67

Kalendarium
Galeria
titans3x08_06 titans3x08_05 titans3x08_04 titans3x08_03 titans3x08_02 titans3x08_01