W ostatnich dniach, na naszej stronie pojawiły się następujące aktualizacje:

Detective Comics #1000​ i Rycerz z Arkham – recenzja i prezentacja (video)
Rado tym razem przygląda się dwóm pozycjom na raz – tysięcznemu numerowi “Detective Comics” w wydaniu albumowym oraz drugiemu tomowi “Detective Comics” z linii Uniwersum DC, gdzie pojawia się nowa wersja postaci Arkham Knight, która pierwotnie została stworzona na rzecz finału sagi gier od Rocksteady. Oba tytuły w wersji polskiej z wydawnictwa Egmont.

Batman Arkham: Victor Zsasz – recenzja i prezentacja (video)
Rado przygląda się albumowi zbiorczemu, który prezentuje różne opowieści o jego ulubionym złoczyńcy i przeciwniku Batmana, jakim jest Victor Zsasz.

Absolute Justice League: The World’s Greatest Superheroes – prezentacja, omówienie (video)
Prezentacja i omówienie komiksu “Justice League: The World’s Greatest Superheroes” w edycji Absolute. Zobaczcie, co na Was czeka w zbiorze opowieści o Batmanie, Wonder Woman, czy Shazamie ze scenariuszami Paula Diniego (“Batman: The Animated Series”) zilustrowanymi przez Alexa Rossa (“Marvels”, “Sprawiedliwość”).

Czym jest DC Powieść Graficzna 13+? DC Graphic Novels for Young Adults (dawne DC Ink) (video)
Wydawnictwo Egmont rozpoczyna wkrótce publikację polskiej edycji wybranych młodzieżowych komiksów DC Comics ze specjalnej linii, która rozpoczęła się w Stanach w 2019 roku. W naszym materiale wyjaśniamy jej znaczenie oraz to, czego możecie się po niej spodziewać – bez spoilerów!

Batman w TM-Semic – osobisty przegląd – rocznik 1991 (video)
Rado zaprasza na osobistą (pełną spoilerów!) podróż i przegląd pierwszych komiksów z Batmanem wydawanych przez TM-Semic. Jakie WY macie wspomnienia z tymi zeszytami? Czy też biegaliście do kiosków po kolejne numery? A może pierwszy raz zetknęliście się z nimi po latach, gdy wydawnictwo przestało już istnieć?

Detective Comics, tom 3: Pozdrowienia z Gotham
Jest to ostatni tom przed dużym wydarzeniem o nazwie “Year of the Villain”. Ostatnia historia w recenzowanym tomie stanowi wprowadzenie do tego wydarzenia. “Pozdrowienia z Gotham” to zbiór trzech dwu częściowych historii rozgrywających się na łamach oryginalnych numerów #1006–1011″Detective Comics”. Każdy miłośnik pulpy ze świata Batmana znajdzie tu coś dla siebie.
Kliknij tutaj, aby przeczytać

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
1
6
6
godzin
1
1
minut
2
7
sekund
3
9
Sonda

Jak oceniasz "The Suicide Squad"?

  • Całkiem przyzwoity (55%, Głosów: 37)
  • Kapitalny, najlepszy film z bohaterami DC! (27%, Głosów: 18)
  • Przeciętniak i nic więcej (7%, Głosów: 5)
  • Duże rozczarowanie (7%, Głosów: 5)
  • Gorszy niż poprzedni (3%, Głosów: 2)

Głosujących: 67

Kalendarium
Galeria
titans3x09_06 titans3x09_05 titans3x09_04 titans3x09_03 titans3x09_02 titans3x09_01