Forum

Już wkrótce
  • Batman/Huntress: Żądza krwi (WKKDC) - 12 Gru 2018,
  • JLA: Siła wyższa (WKKDC) - 26 Gru 2018,
  • Gotham 5x01 - 03 Sty 2019,
  • Suicide Squad – Ziemianie w ogniu, tom 4 - 23 Sty 2019,
LEGENDS OF THE DARK KNIGHT #32

Tytuł historii: What Happened Was…, Part 3
Data wydania: 10.01.2013 (USA)
Scenariusz: Paul Jenkins
Rysunki: Omar Francia
Okładka: Greg Luzniak
Kolor: Rex Lokus
Liternictwo: Saida Temofonte
Ilość stron: 23

Twoja ocena:

GD Star Rating
loading...

Jak w przypadku wielu uroczystości w Gotham City, zwyczajne obchody urodzin kraju, kończą się eksplozją fajerwerków innego rodzaju. Teraz GCPD ma szansę na poznanie całej prawdy… tak jak wyglądało to z punktu widzenia Batmana!

4 lipca. Batman otrzymuje od Alfreda informacje na temat namierzenia podejrzanych częstotliwości nadających ze stadionu Gotham Knight. Jak się okazuje przez sygnał nadawana jest bezpośrednia relacja z obchodów 4 lipca, jednak nie jest to transmisja z żadnych oficjalnych kamer, a to może oznaczać, że w grę mogą być zamieszani terroryści. Dzięki namierzeniu innych sygnałów video Batman dowiaduje się, że na scenie jest Calendar Man.

Nie mając ani chwili do stracenia Mroczny Rycerz wkracza do akcji i od razu atakuje swojego przeciwnika. Calendar Manowi udaje się jednak odpalić swoje materiały wybuchowe, by w ten sposób uczcić 4 lipca tak by mieszkańcy Gotham zrozumieli, jakiego poświecenia dokonali ich przodkowie. Batmanowi udaje się jednak powstrzymać przeciwnika, który wcale tak dobrze nie zna się na datach, gdyż deklarację podpisano 2 lipca, a ratyfikowano 18 lipca.

Kiedy sytuacja jest już opanowana, Bruce prosi by Alfred przesłał detektywowi prowadzącemu sprawę nagrania zarejestrowane przez kostium Batmana, jak się okazuje wierny lokaj już to zrobił.

Autor: Q

Zakończenie What Happened Was… rozczarowuje. Po przedstawieniu różnych wersji spodziewałem się jeszcze jakiegoś zaskakującego zwrotu akcji. Nic takiego jednak nie miało miejsca. Batman wkroczyło akcji i powstrzymał szaleńca. W gruncie rzeczy oprócz ciekawej koncepcji, sama intryga nie miała w sobie nic specjalnego do zaoferowania.

Ocena: 3,5 nietoperka

Autor: Q

Premiera filmu "Joker" za
dni
2
9
6
godzin
1
6
minut
3
6
sekund
5
6

Kalendarium

Galeria

titans-season-1-ep-10-09 titans-season-1-ep-10-08 titans-season-1-ep-10-07 titans-season-1-ep-10-06 titans-season-1-ep-10-05 titans-season-1-ep-10-04