Forum

Już wkrótce
  • Young Justice: Ich własna liga (WKKDC) - 27 Gru 2017,
  • "Batman Begins" 4K - 17 Sty 2018,
  • "The Dark Knight" 4K - 17 Sty 2018,
  • "The Dark Knight Rises" 4K - 17 Sty 2018,
LEGENDS OF THE DARK KNIGHT #41

Tytuł historii: Tap Tap
Data wydania: 14.03.2013 (USA)
Scenariusz: Ray Fawkes
Rysunki: Stephane Roux
Okładka: Jheremy Raapack, Wendy Broome
Kolor: Stephane Roux
Liternictwo: Saida Temofonte
Ilość stron: 23

Twoja ocena:

GD Star Rating
loading...

Kiedy Batman chce powstrzymać złodzieja w domu miliardera zajmującego się inwestycjami, odkrywa, że system alarmowy jest znacznie bardziej skomplikowany niż się spodziewał. Występuje… Catwoman!

W domu nowego internetowego miliardera Domenica Lehmanna Batman od razu po śladach włamania rozpoznaje styl Catwoman. Przechodząc przez kolejne pokoje bohater docenia zawansowany system bezpieczeństwa i zastanawia się co też jest tak cennego. Obawiając się, że pistolety maszynowe mające na celu eliminację złodziei zranią Catwoman, Batmana je unieruchamia, ale Selina nie jest z tego powodu zachwycona, bo te działały na ciepłotę ciała. Swoimi kocimi ruchami złodziejka bez problemów omija kule.

Catwoman dociera w końcu do sejfu, w którego oprócz dowodów dotyczących handlu bronią i innych przestępstw Lehmanna są też papiery wartościowe. Batman nie dopuszcza jednak by te padły łupem Seliny. Nie pozwolił by coś się jej stało, ale nie ma też zamiaru puścić jej wolno.

Autor: Q

Opowieść Tap Tap do zbyt rozbudowanych nie zależy. Żadnej intrygi tu praktycznie nie ma. Do domu miliardera włamuje się Catwoman, a Batman podąża jej tropem. Zaawansowany system alarmowy, strzelające karabiny mogą robić wrażenie, ale do niczego odkrywczego to nie prowadzi. Swoje momenty mają Batman i Catwoman, których łączy pewna więź, ale tego typu rzeczy były już wielokrotnie pokazywane w bardziej interesujących historiach.

Ocena: 2,5 nietoperka

Autor: Q

W KINACH OD
17 LISTOPADA

Kalendarium

Sonda

Najlepszy plakat z "Justice League"

Galeria

dqfooihvwaavc9q liga-da-justica-6 liga-da-justica-42 liga-da-justica-39 liga-da-justica-38 liga-da-justica-37