Forum

Już wkrótce
  • Batman: W cieniu Red Hooda (WKKDC) - 17 Paź 2018,
  • Nightwing – Nightwing musi umrzeć, tom 3 - 17 Paź 2018,
  • "Legion samobójców" w Cinemax - 17 Paź 2018, 11:55
  • "Legion samobójców" w Cinemax - 19 Paź 2018, 21:50
LEGENDS OF THE DARK KNIGHT #41

Tytuł historii: Tap Tap
Data wydania: 14.03.2013 (USA)
Scenariusz: Ray Fawkes
Rysunki: Stephane Roux
Okładka: Jheremy Raapack, Wendy Broome
Kolor: Stephane Roux
Liternictwo: Saida Temofonte
Ilość stron: 23

Twoja ocena:

GD Star Rating
loading...

Kiedy Batman chce powstrzymać złodzieja w domu miliardera zajmującego się inwestycjami, odkrywa, że system alarmowy jest znacznie bardziej skomplikowany niż się spodziewał. Występuje… Catwoman!

W domu nowego internetowego miliardera Domenica Lehmanna Batman od razu po śladach włamania rozpoznaje styl Catwoman. Przechodząc przez kolejne pokoje bohater docenia zawansowany system bezpieczeństwa i zastanawia się co też jest tak cennego. Obawiając się, że pistolety maszynowe mające na celu eliminację złodziei zranią Catwoman, Batmana je unieruchamia, ale Selina nie jest z tego powodu zachwycona, bo te działały na ciepłotę ciała. Swoimi kocimi ruchami złodziejka bez problemów omija kule.

Catwoman dociera w końcu do sejfu, w którego oprócz dowodów dotyczących handlu bronią i innych przestępstw Lehmanna są też papiery wartościowe. Batman nie dopuszcza jednak by te padły łupem Seliny. Nie pozwolił by coś się jej stało, ale nie ma też zamiaru puścić jej wolno.

Autor: Q

Opowieść Tap Tap do zbyt rozbudowanych nie zależy. Żadnej intrygi tu praktycznie nie ma. Do domu miliardera włamuje się Catwoman, a Batman podąża jej tropem. Zaawansowany system alarmowy, strzelające karabiny mogą robić wrażenie, ale do niczego odkrywczego to nie prowadzi. Swoje momenty mają Batman i Catwoman, których łączy pewna więź, ale tego typu rzeczy były już wielokrotnie pokazywane w bardziej interesujących historiach.

Ocena: 2,5 nietoperka

Autor: Q

"Młodzi Tytani: Akcja! Film"
w kinach od
10.08.2018


Premiera filmu "Joker" za
dni
3
5
1
godzin
0
6
minut
1
9
sekund
4
1

Sonda

Najlepszy nowy wróg Batmana z XXI wieku

Zobacz wyniki

Kalendarium

Galeria

xregw99ixrwzrzlbma96dh bsawukez6mx8cnjvxufdhh 43400740 dpuxerauuaevd8 amn-cc-trl-93852 dorru4nuwaa8am