Forum
Już wkrótce
  • "Batgirl: Najmroczniejsze odbicie" (WKDCBiZ) - 03 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Batman: Caped Crusader" w Prime Video - 01 sie 2024,
  • "Superman: Syn Kal-Ela - Bitwa o Gamorrę. Tom 3" - 14 sie 2024,

W ostatnim czasie Anne Hathaway jest bardzo rozmowna. W wywiadzie dla Examiner ujawniła kulisy castingu do roli Catwoman w “The Dark Knight Rises”.

[quote]Casting do “The Dark Knight Rises” przebiegał następująco: Chris spotykał się z grupą dziewczyn na ogólnym czytaniu tekstu. Później przez trzy i pół miesiąca wykreślał kolejne nazwiska z listy, by ustalić listę na testy ekranowe. Więc każda z chromosomami XX [kobieta] siedziała jak na szpilkach przez trzy i pół miesiąca. Wtedy zrozumiałam, że kilka z nas zaprosił na zdjęcia próbne. Wydaje mi się, że próby były w czwartek, a w niedziele było rozdania Złotych Globów [2011]. Nie planowałam tego, ale gdziekolwiek się udałam to wpadałam na Chrisa. “Przysięgam, nie prześladuje ciebie. Nie chcę nic wymuszać…” Ale to było naprawdę miłe, ze względu na grupę osób z którymi miałam zdjęcia próbne, takimi jak Wally [Pfister] i producent Jordan [Goldberg] – wszyscy byli nominowani za “Incepcję”. Spotkałam ich w nocy i wszyscy mówili mi jak dobrze wypadłam na zdjęciach próbnych.
Pomyślałam więc, że poszło mi nieźle, ale nigdy nie można mieć zbyt wygórowanych nadziei. Więc kilka dni później byłam z powrotem na Brooklynie i moja menadżerka zadzwoniła i powiedziała “Meow”. A ja na to “Ha ha. Zaraz! Naprawdę?”, a ona odpowiedziała “Tak”. Zaczęłam świętować i świętować. To był jeden z najwspanialszych dni w moim życiu.[/quote]

Natomiast w wywiadzie dla Access Hollywood Anne stwierdziła, że rola Catwoman to spełnienie jej marzeń.
[quote]”Uwielbiam go, uwielbiam go”, odpowiedziała Anne zapytana o swój kostium Catwoman w filmie “The Dark Knight Rises”.
Kiedyś zadawano mi wiele pytań w stylu: “Każda dziewczynka kiedy dorośnie pragnie zostać księżniczką, czy ty także chciałaś zostać księżniczką?”. Szkoda, że nie odpowiadałam wtedy zgodnie z prawdą, bo prawda jest taka, “Nie, chciałam być Catwoman!” i teraz nią jestem, to doprawdy spełnienie marzeń.
Tak wiele wspaniałych kobiet nosiło [kostium] przede mną. To zaszczyt nosić ten strój.[/quote]

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

SPOKO Marzenia sie spelniaja !Obys MIAUCZYLA nam bobrze za rok ,a nie MECZYLA z ekranu ANNO KOTECZKU 😀

“Miałczała” MorriS.
Wracając do tematu. Hathaway w ogóle nie pasuje mi do roli Seliny. Za grosz w niej sexapilu, garbi się i zbyt piękna to ona nie jest, ale jeżeli Nolanowi spasowała to należy miec nadzieje, że jestem w błędzie i będzie ekstra Catwoman.

za
dni
1
0
2
godzin
0
1
minut
2
3
sekund
3
0
Kalendarium
Sonda

Najlepsza filmowa Catwoman

Zobacz wyniki