Dostępne są już nowe zdjęcia, a także filmiki, na których widać jak pewien pojazd odpowiadający stylowi Tumblera transportowany jest m.in. na plan w Wabash Tunnel. Na nowych fotografiach wyraźnie widać przód tego pojazdu, który najprawdopodobniej okaże się odpowiednikiem komiksowego Batwinga.PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Wydaje mi się że jest to tylko część “tego czegoś” nie całość. Kokpit i górna obudowa.

Mi to wygląda na całość – widać silniki, konstrukcję nośną i kabinę, sterniki…

Wygląda co najmniej dziwnie:D (ta sam reakcja przy 1szej focie ukochanego Bat-Podzika:D).

@MUK – i bardzo dobrze, że tak wygląda. Jak słyszę kolejną osobę, która by chciała, żeby było jak u Burtona/w komiksie etc., to mnie krew zalewa. Na tym polega rola twórcy, żeby kreował coś oryginalnego. I tego Nolanowi odmówić nie można. Kilka(naście) lat po nim przyjdzie kolejny reżyser i zrobi jeszcze inaczej Batmana. Ale Nolan umieścił go we współczesności, nie w marzeniu z pogranicza noir i surrealizmu i musiał dać mu zabawki wyglądające poważniej niż współczesna broń wojskowa.

Dziwnie nie znaczy “źle”:D. Kocham te gadżety, które wymyślają w tej serii.

To nie ma odpowiedniej areodynamiki i turbin nośnych odpowiednio rozmieszczonych i ukierunkowanych, żeby mogło latać. Nie wiem jak oni wytłumaczą sposób poruszania się tego transformersa. Ja bym został przy Tumblerze.

już za:
dni
2
9
1
godzin
0
0
minut
4
6
sekund
3
6
Kalendarium
Galeria
bw_2x14_12 bw_2x14_11 bw_2x14_10 bw_2x14_09 bw_2x14_08 bw_2x14_07
Komiksowe Top 5