Porcja mega spoilerów z „The Dark Knight Rises”

|

autor:

|

kategorie: , , ,

Wczorajszy dzień na planie „The Dark Knight Rises” ujawnił także pewne zdjęcia, które można uznać za zdradzające pewne ważne elementy fabuły:
[toggle title_open=”Spoiler” title_closed=”Spoiler” hide=”yes” border=”yes” style=”default”]Wśród osób korzystających z Tumblera była także Marion Cotillard, która w swoim strojem i zachowaniem bardziej odpowiadała postaci Tali al Ghul, zdjęcia: 1, 2, 3, 4.[/toggle]

Jeszcze poważniejszy spoilery, które naprawdę zdradzają ważne elementy filmu zamieszczono zostały na forum SHH (UWAGA kliknięcie na link od razu ujawnia spoilery).
Kończąc tematykę spoilerów, w sieci można obejrzeć też nowe filmiki na których uwieczniono walkę Batmana i Bane’a.





2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
The Dark Knight
13 lat temu

Zapowiada się ostra jazda bez trzymanki 🙂
Jest duża szansa mocnego przebicia TDK 🙂
Trzymam kciuki za Batmana 🙂 dokop Banowi 😀

F
13 lat temu

Zapowiada się coraz bardziej epicko. Jestem niemal 100% pewien, że Nolan obmyślił taki koncept dla Jokera, żeby to on, dobrał się Nietoperzowi do skóry, ale śmierć Ledgera przekreśliła plany. Nie mając już do dyspozycji Jokera, Ra’sa wybór był jasny: Bane.

dni
8
0
3
godzin
2
3
minut
1
1
sekund
3
4

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Dziesięć Nocy Bestii" (WKDCBiZ) – 30 lipca 2025
  • "Batman/Superman World’s Finest: Sprawa Metamorpho. Tom 3" – 30 lipca 2025
  • "Injustice. Punkt zerowy" – 30 lipca 2025
  • "Batman. Przygody rodziny Wayne’ów. Tom 3" – 13 sierpnia 2025
  • "Liga Sprawiedliwości kontra Legion Samobójców" (WKDCBiZ) – 13 sierpnia 2025

Kalendarium

  • 101 lat(a) temu urodził się Pat Hingle, aktor znany z roli komisarza Gordona w filmach o Batmanie z lat 1989-1997
  • 80 lat(a) temu urodził się George Dzundza, aktor użyczający głosu Scarface’owi w serialach animowanych Batman TAS i The New Batman Adventures
  • 22 lat(a) temu odbyła się premiera serialu animowanego Teen Titans
  • 20 lat(a) temu zmarł Jim Aparo, rysownik komiksów o Batmanie m.in. Batman: A Death in the Family