Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

Jak tylko rozpoczęto zdjęcia do “The Dark Knight Rises” w Nowym Jorku, to od razu w sieci pojawiły się zdjęcia z planu. Co najważniejsze są one dobrej jakości i przedstawiają wcielającego się w rolę Bruce’a Wayne’a Christiana Bale’a oraz Josepha Gordona-Levitta, który w filmie gra policjanta Johna Blake’a.

Źródło: Forum SHH

PRZECZYTAJ TAKŻE:

8 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

omg

fryzura Bale’a jest fatalna. nie pasuje do Bruce’a Wayne’a. Christian Bale ma za długie włosy. Wygląda jak muzyk gdy ich nie przyczesze. a nawet gdy są przyczesane, z boku i z tyłu wystają zbyt długie kosmyki. Wayne powinien mieć elegancką, krytką fryzurę- jak chociażby w kreskówce “Batman under the red hood”

zgadzam sie

ennoir – nie o*raj się… Jeszcze napisz, dlaczego powinien mieć garnitury Gucciego zamiast Armaniego…

F jesteś niekulturalnym trollem. zaniżasz poziom dyskusji. dlaczego używasz wulgaryzmów? nie potrafisz rozmawiać i podawać merytorycznych argumentów, to siedź cicho

ennoir jemu możesz tak mówić w nieskończoność, on i tak nie zrozumie. zarozumialec i tyle. nie ciebie pierwszego zrypał za zwykłe wyrażanie swojego zdania, także nie przejmuj się.

Super, największe trolle batcave zarzucają mi trolling. Po prostu uważam, że takie podniecanie się fryzurką, jest żałosne. Walicie po detalach, które trudno w filmie zauważyć, a poza tym zgodnie z hollywoodzką tradycją są starannie przemyślane (tam jest sztab ludzi od tego, żeby przemyśleć, jakie dana postać ma włosy, paznokcie, cerę itd.), więc mnie to śmieszy. Całokształt filmu na tym nie ucierpi a takie czepianie się jest żałosne.

Dokładnie. Więc zgodzisz się z tym, że sam jesteś żałosny w swoim działaniu. Nie umiesz chociaż na chwile zamknąć dupy, zawsze musisz dociąć. Nie wiem czy jakiś niedowartościowany jesteś czy co? Ty masz swoje zdanie, zrozum to że kto inny ma swoje i ma prawo je wyrazić.

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):