Wraz z premierę “The Dark Knight Rises” zakończy się seria “Batmanów” Nolana z Christianem Bale’em w roli Mrocznego Rycerza. Warner Bros. nie zamierza jednak rezygnować z filmów z bohaterem Gotham City, dlatego Geoff Boucher z Hero Complex i rysownik Sean Hartter postanowili przedstawić 15 wyimaginowanych restartów serii. Na początku zaprezentowali wersje w reżyserii Matthew Vaughna, Todda Phillipsa i Wesa Andersona.

“Batman: Mad City” w reżyserii Matthewa Vaughna: Może przyszłość Gotham kryje się w przeszłości? … Czy nie wspaniale byłoby zobaczyć jak reżyser “X-Men: First Class” i Michael Fassbender przeskakują do DC Universe by dać nam Batmana w erze “Mad Men”, co mogłoby dobrze współgrać z wizją Batmana z komiksów Darwyna Cooke’a?

“Dude, Where’s My Batmobile?” w reżyserii Todda Phillipsa: Po ponurych filmach Nolana może przydałoby się nam trochę śmiechu? Kiedy Batman (Bradley Cooper) wyjeżdża na wakacje, pilnujący jego rezydencji Billy “Matches” Malone (Ashton Kutcher) postanawia zapalić i wybrać się na przejażdżkę Batmobilem – ale co się stanie, gdy złoczyńcy z Gotham City błędnie wezmą go za prawdziwego Mrocznego Rycerza? W filmie wystąpili by również Dwayne Johnson jako Killer Croc, Zach Galifianakis jako Pingiwn, Emma Stone jako Barbara Gordon i Elisha Cuthbert jako Harley Quinn.

“Alfred Pennyworth, the Life Nocturnal” w reżyserii Wesa Andersona: Hej Gotham City, czemu tak poważnie? Gwiazdą tego dziwacznego filmu Wesa Andersona, o egzystencji starzejącego się lokaja, który czuwa nad demonami i urojeniami samotnego miliardera Bruce’a Wayne’a (Luke Wilson), który lubi nosić pelerynę i udawać, że jest zamaskowanym bohaterem, byłby Bill Murray. W filmie wystąpili by również Danny Glover jako Jim Gordon, Gwyneth Paltrow jako Selina Kyle, Jason Schwartzman jako Dick Grayson i Owen Wilson jako Harvey Dent. Gene Hackman pojawiłby się w epizodzie jako duch Thomasa Wayne’a.

Źródło: Hero Complex

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
2
1
0
godzin
0
1
minut
1
3
sekund
4
7
Kalendarium
Galeria
e6nuyg5veaasxtm e54hd-wveaatgww e5yzufdvgamzqg6 e5untyyucaicryq e5unrs1vcaarzar e5unqu0vgaiby9u
Komiksowe Top 5