Wszystkich czytelników BatCave zapraszamy na konkurs, w którym do wygrania jest komiks “Batman – Zabójczy żart” – legendarne dzieło Alana Moore’a oraz Briana Bollanda, z którym każdy czytelnik komiksów musi absolutnie się zapoznać, a w szczególności fani Batmana. Aby wziąć udział, wystarczy odpowiedzieć na dwa pytania:

1. Jakie inne polskie wydawnictwo wydało już “Zabójczy żart” w naszym kraju?
2. Jakie komiksy autorstwa lub współautorstwa Alana Moore’a wydano do tej pory w Polsce? Należy wymienić co najmniej trzy pozycje. (W przypadku serii liczy się tytuł, a nie podanie poszczególnych tomów.)

Swoje odpowiedzi wraz z imieniem, nazwiskiem oraz danymi pocztowymi przesyłajcie na adres: konkurs@batcave.com.pl
W tytule maila wpiszcie: “Konkurs – Zabójczy żart”
Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na publikację danych osobowych

Komiks otrzymają wylosowane osoby spośród tych, które udzielą poprawnych odpowiedzi. Konkurs trwa od 13 marca do 31 włącznie.
Życzymy powodzenia!

Sponsorem nagród jest wydawnictwo Egmont.

Nadesłanie odpowiedzi na konkurs oznacza zgodę na opublikowanie imienia, nazwiska oraz miasta zamieszkania Uczestnika konkursu we wszystkich materiałach prezentujących wyniki konkursu.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Nie za bardzo ułatwiacie to zadanie? Pytania mogły byc trudniejsze. Co to za nagroda, na której zdobycie nie trzeba się zbytnio wysilać?

chodzi o to, żeby mieli dane osobowe jak największej ilości osób…

@Luke, widzisz, kwestia wygląda tak – jest konkurs trudniejszy – ludzie narzekają. Jest łatwiejszy – też narzekają. Wniosek nasuwa się sam 🙂
@Andy, ależ oczywiście, tak na prawdę jesteśmy tajną i złą organizacją handlującą danymi osobowymi.

Luke prawda taka, że teraz wszystko można wygooglować, więc zadawanie trudniejszych pytań byłoby bez sensu. Swoją drogą jestem ciekaw czy aż tak dobrze znasz universum, że tutaj narzekasz?

Na udowodnienie znajomości tych komiksów mam podać tu i teraz te tytuły, tak? Jeszcze narobię sobie konkurencji, a nóż widelec zdecyduje się wziąć udział w tym konkursie. Pozdro.

Poprzedni konkurs był trudny. To teraz łatwy.

już za:
dni
9
6
godzin
1
1
minut
4
9
sekund
0
5
Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
bw_3x07_09 bw_3x07_08 bw_3x07_07 bw_3x07_06 bw_3x07_05 bw_3x07_04