W wywiadzie dla DailyStar Gary Oldman opowiedział o sekretności otaczającej “The Dark Knight Rises”.

“Trzymam scenariusz w bardzo bezpiecznym miejscu – zabiliby mnie gdybym zgubił choć stronę. Nigdy nie zabieram go do pociągu, czy innego środka transportu. Wszystko jest ściśle tajne.”

“Na każdej stronie scenariusza zamieszczono kod i twoje nazwisko. Jeśli więc kiedyś nie znajdę jednej z nich, wpadnę w panikę. Wszyscy zostaliśmy zobowiązani do zachowania tajemnicy do czasu premiery filmu.”

“Ten film będzie większy, głośniejszy i szybszy niż poprzedni. Iście epicki. Będzie najwyższych lotów. Ale nie będzie to tylko widowisko. Będzie posiadał wielkość niezbędną do zakończenia trylogii.”

PRZECZYTAJ TAKŻE:

8 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Sratytay gacie w kraty. 👿

Fotka, albo nowy plakat nie zepsułyby tajemniczości.

dokładnie reklama nowego batmana pada a takie Avegers zawsze wypuszczają jakoś fotkę plakaty i clipy a tu całkowite dno reklamowe a aura tajemniczości jest beznadziejna (i tak można się domyśleć o czym będzie jak ostaniu( Joker skoczł 😈 w Arkam a Harvey jako 2twarze;)_ dobrze ze to ostatni film Nolana.

^ ta Harvey skończył jako martwy 2 twarze

Kampania ruszy niedługo przed premierą. Przecież “Avengers” wchodzi do kin w przyszłym miesiącu, więc faktycznie był zasyp klipów. A do nowego Batmana jeszcze kuuupa czasu. Zresztą, wydaje mi się, że drugi trailer pojawi się w pierwszym tygodniu maja…

martwy czy nie ale 2twarze 😛 a co Avengers to są reklamowani już od 2008 r w 5 superprodukcjach 😆

Bardzo się cieszę, że nie reklamują nowego Batmana. W Hollywood powstała wkurwiająca moda na pokazywanie praktycznie całego filmu przed premierą. Jakieś klipy, sripy, przecieki, fotki. A trailery to po prostu kurwicy można dostać, KAŻDY trailer teraz pokazuje początek, środek i zakończenie filmu. Po obejrzeniu takiego czegoś przechodzi totalnie chęć na oglądanie tego, kolokwialnie mówiąc “pała mięknie”.
Pójdę na TDKR nie wiedząc prawie nic i tak powinno być z KAŻDYM filmem. Bo nie zrobię sobie kij wie jakich oczekiwań i na pewno się nie zawiodę. A oglądając trailery, clipy, wypruwające z filmu cały content w myślach sytuuję w określonych miejscach, robię wyimaginowany obraz filmu i potem jest problem, bo rzeczywista produkcja nie dorasta do moich wyobrażeń.

Brawo Nolan.

to nie oglądaj clipów i zapowiedzi debilu

Hahahaha jestem od razu “debilem”, bo mam inne zdanie niż ty? Jak bardzo zakompleksionym nerdem musisz być, żeby reagując w taki sposób, wyzywając kogoś, kogo nawet nie znasz?
Idź dalej wal konia, w tym czasie ja będę żył i się świetnie bawił.
Hahaha nie mogę ;D

za
dni
1
3
3
godzin
2
0
minut
0
0
sekund
0
0
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):