Forum
Już wkrótce
  • "Vigilante: Samozwańczy Stróż Prawa" (WKDCBiZ) - 17 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,

Mathew Modine udzielił ostatnio wywiadu w porannym programie VH1. Aktor ujawnił, że jego bohater nazywa się Foley. Dla fanów, którzy uważnie śledzą kampanie wirusową filmu, nazwisko to nie jest obce, bowiem komisarz Peter Foley odpowiedzialny był za ostatnią akcję związaną ścigania Batmana.

Modine stwierdził również, że “The Dark Knight Rises” będzie najlepszym filmem z całej serii i że w box office pokona “Avengers”.

Źródło: VH1

PRZECZYTAJ TAKŻE:

9 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

i mądrze gada

Czy ktoś miał wątpliwości, że Mroczny Rycerz zmiażdży wszystkie filmy, co do wypowiedźi aktora to ze wszystkim się zgadzam

ja po rekordowym weekendzie Avengers mam lekkie obawy

Na premierę Avengers oczywiście się wybiorę ale po zwiastunach widzę, że film będzie raczej opierał się na efektach specjalnych co zostanie spotęgowane przez efekt 3D. Wątpie żeby w takim filmie jak Avengers mocnym elementem będzie dobry scenariusz, co prawda wszystkie części marvelowskich ekranizacji jakoś się łączą ale za bardzo do gustu mi nie przypadły, co nie zmienia faktu że ludzie którzy nie oglądali wcześniejszym batmanów Nolana wybiorą się na Avengers ale fanów twórczości Nolana jest na pewno więcej a ze zwiastunów wywnioskować można, że ostatnia część trylogii Nolana będzie EPCIKIM pie***lnięciem i zdecydowanie mocną stroną jest scenariusz i obsada aktorska więc sukces będzie ogromny. Nawet nie zależy mi na tym żeby pobił Avengersów ale zdecydowanie będzie lepszym filmem

Skąd ta wojna i orgazmy z batmana nolana?

Ja rozumie, coś lubić bardziej, ale te czczenie tdk i tdkr nad marvela jest głupie, bo sam tdk był momentami nie logiczny, zbyt patosowy i wyniosły na rzecz “scen mających stać się klasykami” bądź mającymi zajebiście wyglądać.

TDKR avengersów nie pobije, powiem więcej, spider-man ze swoim targetem pokona tdkr i będzie wam głupio, a z resztą przez tdk wyrobił się chory stereotyp, że jak nie ma mafii i mroku to znaczy że film do kitu.

Kto nie oglądał the avengers ten nie wie, jaki zajebisty to film i do tych co mówią że drugi transformers i że opiera się na efektach, to ci co obejrzeli, mówią nawet wręcz, że mało akcji, a zbyt dużo gadaniny, więc…

Nie wiem jak którykolwiek z tych filmów będzie prezentował się jakościowo, ale Spider-Man w tym roku jest outsiderem, który w żaden sposób nie zagrozi Batmanowi i już po dwóch tygodniach pójdzie w zapomnienie.

A w TDKR nie ma mafii więc “stereotyp”, który rzekomo wyrobił TDK powinien zniknąć po 20 lipca. 🙄

No i to gadanie kto kogo pokona.
Dla mnie i tak najlepsze będą Batmany Burtona :).
Spider-Many Raimiego w ogóle mi się nie podobały, są jak dla mnie na poziomie Batmanów Schumachera, więc liczę że TASM będzie lepszy.

Ja tak w tym roku mam ranking filmowy, równoznaczny z oczekiwaniami wobec reżyserów, ustawiony w ten sposób: 1. Batman, 2.The Avangers, 3. MiB, 4. Spider Wszystkie te filmy zobaczę w kinie i wtedy subiektywnie ocenię czy się pomyliłem co do swoich oczekiwań.

MiB i Avengersów sobie odpuszczę, nigdy nie rajcowały mnie zlepki różnych herosów. A to, czy w oglądalności (i zarobkach) wygra nietoperz, pająk czy inny marsjanin, to akurat mam w głębokim poważaniu, bo i tak TDKR obejrzę pewnie ze 3 razy w kinie:) Więc liczyć się będą moje odczucia, a nie to, czy 30mln innych ludzi uważa to za dobre, czy nie.

za
dni
1
6
godzin
2
2
minut
3
0
sekund
4
5


za
dni
8
0
godzin
2
2
minut
3
0
sekund
4
5
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki