Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

W następnym roku do bloku DC Nation dołączy nowy serial animowany, “Beware The Batman”. W odróżnieniu od wcześniejszych animacji w najnowszej wersji nie pojawią się najbardziej znani złoczyńcy, tacy jak Joker, Pingwin, czy Riddler. Zamiast nich pojawią się: Pig, Toad (głosu użyczy mu Udo Kier), Anarchy, Metamorpho, Humpty Dumpty i Magpie

Odcinki “Bewere The Batman” mają koncentrować się głównie na detektywistycznych historiach. W odróżnieniu od wcześniejszych seriali tym razem Batmanowi partnerować będzie Katana, która w jakiś sposób będzie związana z Alfredem, a także w pewien sposób zainspiruje Barbarę Gordon.

W serialu Bruce Wayne będzie po trzydziestce i dopiero od kilku lat będzie działał jako Batman. Jego publiczny wizerunek producenci serialu wzorowali na Richardzie Bronsonie. Natomiast prywatnie będzie osobą polegającą tylko na Alfredzie. Żeby utrzymać swoje ciało w doskonałej posiłki będzie spożywał w płynnej formie. Wayne będzie miał obsesję na punkcie zwalczania kryminalistów i rozwiązywania spraw kryminalnych. Ze względu na swoją przeszłość w MI6, bardziej aktywna będzie rola Alfreda, który odpowiedzialny będzie za trening Bruce’a.

Źródła: IGN, CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Czuję, że coraz bardziej ten serial mi nie będzie podobał. 🙁

A mnie co raz bardziej intryguje.
Poruszanie takich tematów jak szpiegowska przeszłość Alfreda i skupienie się na kryminalistyce sugeruje, że możemy spodziewać się dość poważnej produkcji. Byleby tylko animacja okazała się przystępna.

Katana zainspiruje Barbare do stania sie Ninjagirl 😆 (nie mogłem się powstrzymać).

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):