Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

Minęła północ, co oznacza, że na polskie ekrany weszła ostatnia część trylogii o Mrocznym Rycerzu Christophera Nolana. Pora na kolejną z naszych niespodzianek czyli trzecią część promocji przygotowaną wspólnie przez sklep Kulturopolis.pl oraz BatCave.

„Mroczny Rycerz Powstaje” już w naszych kinach. Być może niektórzy z Was tak jak my wybrał się na premierę o północy i w momencie publikacji tego newsa rozpoczyna seans.

Trzy godziny z Nolanem i Batmanem to na pewno stanowczo za mało. Dlaczego więc nie przedłużyć sobie przyjemności i zagłębić się w lekturę książek bezpośrednio nawiązujących do filmu? A może przypomnieć sobie poprzednie części w najwyższej jakości obrazu i dźwięku?

W związku ze zwieńczeniem niesamowitej filmowej serii Nolana o Mrocznym Rycerzu, która jak dotąd dostarczyła nam i Wam tak wiele przeżyć, aby godnie się z nią pożegnać, redakcja BatCave przygotowała dla swoich czytelników serię niespodzianek. Trzecia z nich – czyli nasz trzeci krok w drodze do TDKR – już dzisiaj od północy w piątek 27 lipca.
Jak zostało to wspomniane, tym razem możecie zakupić tytuły bezpośrednio związane z trylogią Christopera Nolana o Batmanie. Wśród nich książki oraz filmy w anglojęzycznych ale i polskich wydaniach.

Aby być uprawnionym do zakupów w promocyjnych cenach, należy dokonać zamówienia na www.kulturopolis.pl oraz w polu komentarza wpisać TDKR#3. Po zweryfikowaniu danych skontaktuję się z Wami pracownik sklepu celem skorygowania kwoty płatności. Dodatkowo, przy kwocie zakupów przekraczającej 89 zł, otrzymujecie również darmową przesyłkę.

Życzymy udanych zakupów oraz niesamowitych przeżyć na seansie filmu na który czekaliśmy 4 długie lata! A zaraz potem przyjemności z obcowania z „nolanowsko-batmańską” lekturą (i nie tylko).

Kulturopolis.pl oraz BatCave

Batman and Philosophy: The Dark Knight of the Soul – 10% zniżki
Batman and Psychology: A Dark and Stormy Knight  – 12% zniżki
The Art and Making of the Dark Knight Trilogy – 10% zniżki
The Dark Knight Manual: Tools, Weapons, Vehicles and Documents from the Batcave – 10% zniżki
The Dark Knight Rises OST – 10% zniżki
The Dark Knight Rises: The Official Novelization – 15% zniżki
The Dark Knight Trilogy – 10% zniżki
Batman Begins/The Dark Knight [angielska edycja limitowana, BD, DVD, DC] – 10% zniżki
Batman Początek/Mroczny Rycerz (steelbook Blu-ray, wersja polska) – 10% zniżki
T-Shirt Bane – 20% zniżki

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):