Na Hero Complex zamieszczono artykuł na “The Dark Knight Rises”, w którym nie zabrakło nowych zdjęć z planu, przedstawiających m.in. Christophera Nolana na tle filmowych dekoracji, oraz wypowiedzi aktorów.

W ramach odliczania do premiery najnowszego filmu o Batmanie magazyn Empire zamieścił na swoich stronach wywiady z Michaelem Caine’em i Garym’m Oldmanem, którzy wspominają jak przebiegała praca na planie całej trylogii Nolana.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

7 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Nie, błagam, na 3 focie znowu jakieś gówno typu sonar

To jest pewnie te źródło odnawialnej energii, w które zainwestował Wayne. Może przesadzili z jego kosmicznym wyglądzie, ale w “jedynce” mieliśmy wspaniałą brońa w “dwójce” sonar, więc w “trójce” też coś musi być. Ony nie było tego więcej…

Jak dla mnie to jest zryte, sonar był TOTALNIE zbędny w TDK a tylko spierdolił końcówkę filmu. Zaczynam coraz bardziej bać się o ten film.

Ciekawi mnie co jest na 1. zdjęciu, ktoś ma jakiś pomysł ?

Pisze pod zdjęciem, są to hangary

Hangary w Cardington, które już w TDK służyły jako studio(nawet nie wiem, czy obecnie Warner nie kręci tam większej ilości filmów), a ta mgła to chyba naturalna, nie na potrzeby filmu, choć sprawia takie wrażenie… No ewentualnie Nolan wykorzytsał wygląd studia z zewnątrz, żeby pokazać nową lokację w TDKR.

Design tej ‘bomby’ jest jak najbardziej ciekawy. Tylko pytanie, czy Nolan sam nie strzeli sobie w kolano, wprowadzając takie coś do swojego pseudo-realistycznego Nolanverse. Emiter i sonar mi nie przeszkadzały, bo przynajmniej pod względem wizualnym i funkcjonalnym nie robiły wrażenia jako coś totalnie z dupy wzięte, nierealistyczne. Z wyglądem tego reaktora, Krzysio jednak poszedł na całość – zobaczymy jak to będzie się prezentować w filmie.

Kalendarium
Sonda

Najlepszy tom "Knightfall"?

Zobacz wyniki