Forum
Już wkrótce
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,
  • "Nightwing: Rycerz w Bludhaven" (WKDCBiZ) - 31 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x08 na Max - 01 sie 2024,

Warner Home Video wydało oficjalne oświadczenie prasowe na temat filmu animowanego “Batman: The Dark Knight Returns, Part One”, który trafi do sprzedaży w USA już 25 września.

Akcja “Batman: The Dark Knight Returns, Part One” rozgrywa się w ponurej i złowieszczej przyszłość. Minęło 10 lat od momentu, w którym Bruce Wayne odwiesił swoją pelerynę, a większość superbohaterów została zmuszona do przejścia na emeryturę. Mierząc się z problemami wieku średniego Bruce Wayne upaja swoją frustrację w alkoholu i wyścigach samochodowych, ale Nietoperz cały czas kusi, zwłaszcza kiedy musi patrzeć jak jego miasto staje się ofiarą barbarzyńskich band przestępców, zwanych Mutants.

Powrót Harveya Denta/Two-Face’a wreszcie zmusza Wayne’a do ponownego przywdziania kaptura Mrocznego Rycerza. Jego dramatyczna akcja powstrzymania złoczyńcy sprawia, że znowu chce walczyć z kryminalistami – co jednocześnie czyni go nowym celem organów ścigania i nadzieją dla spustoszonego Gotham City. Szczególnie inspiruje go nastolatka o imieniu Carrie, która zostaje Robinem i ratuje Batmana przed brutalnym atakiem przywódcy Mutantów. Z pomocą nowego pomocnika i ponownie chętny do działania Mroczny Rycerz powraca by uchronić Gotham przed nowymi i starymi wrogami.

W obsadzie znalazł się Peter Weller (“RoboCop”), który użyczy swojego głosu Bruce’owi Wayne’owi/Batmanowi. Oprócz niego będzie można usłyszeć także Davida Selby’ego (“The Social Network”, “Dark Shadows”) w roli komisarza Gordona, Ariel Winter (“Modern Family”) jako Carrie/Robin oraz Wade’a Williamsa (“Prison Break”) w roli Harveya Denta/Two-Face’a i Michaela McKeana (“This is Spinal Tap”) jako dr Bartholomew Wolper.

“Batman: The Dark Knight Returns, Part 1” wyreżyserowany został przez Jaya Olive (“Man of Steel”, “Green Lantern: Emerald Knights”) na podstawie scenariusza Boba Goodmana (“Warehouse 13”). Producentami wykonawczymi są Sam Register (“Young Justice”, “Teen Titans”, “Ben 10”) i Bruce Timm (“Justice League: Doom”). Epicka konkluzja zostanie przedstawiona w “Batman: The Dark Knight Returns, Part 2”, który trafi do sprzedaży na początku 2013 roku.

Wydanie “Batman: The Dark Knight Returns, Part One” Blu-ray Combo Pack zawierać będzie ponad 2 godziny materiałów:

  • Film w wersji w standardowej jakości i HD.
  • Sneak Peak “Batman: The Dark Knight Returns, Part 2”
  • “Her Name is Carrie … Her Role is Robin” – poznaj rolę Robina oczami kobiecej wojowniczki.
  • “Batman and Me: The Bob Kane Story” – dokument w szczegółowy sposób przedstawiający sylwetką Boba Kane’a, twórcy Batmana.
  • Dwa odcinki “Batman: The Animated Series” (Two-Face, Part 1 i 2) wybrane przez producenta Alana Burnetta.
  • Komiks “Batman: The Dark Knight Returns” w cyfrowej wersji (okładka oraz trzy strony).

Źródło: The World’s Finest

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

No, no. Zapowiada się bardzo ciekawie. Szkoda tylko, że Gackowi nie przyjdzie mówić głosem Kevina Conroya, no ale nie można mieć wszystkiego…

Conroya? W tym przypadku, zdecydowanie Micheala Ironside’a!!!

http://www.youtube.com/watch?v=QoZLPwRCjcQ

Po cichu liczylem, ze powroci na pelna role, niestety…

za
dni
1
3
godzin
0
1
minut
4
0
sekund
2
5


za
dni
7
7
godzin
0
1
minut
4
0
sekund
2
5
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki