Forum
Już wkrótce
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,
  • "Nightwing: Rycerz w Bludhaven" (WKDCBiZ) - 31 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x08 na Max - 01 sie 2024,

Jakiś czas temu zakończyliśmy nasz filmowo-serialowy konkurs o Batmanie i wyłoniliśmy zwycięzców. Po dłuższej zwłoce, dziś w końcu przyszła pora na małe podsumowanie i przedstawienie prawidłowych ODPOWIEDZI.
W naszej zabawie wzięło udział łącznie 36 osób. Zadaliśmy Wam 100 pytań testowych, które nie zawsze zawierały tylko jedną dobrą odpowiedź. Łącznie do zdobycia było 104 punkty, z czego aby zaliczyć kolokwium, trzeba było uzyskać nie mniej niż 53 (niestety nie udało się to jednej osobie z całego grona). Poniżej możecie zapoznać się ze skalą ocen w Naszej zabawie:

95-104 pkt – ocena bardzo dobry
84-94 pkt – ocena plus dobry
74-83 pkt – ocena dobry
63-73 pkt – ocena plus dostateczny
53-62 pkt – ocena dostateczny
poniżej 53 pkt – ocena niedostateczny

Pragniemy również poinformować, że każdy z uczestników otrzyma maila zwrotnego z uzyskanym wynikiem punktowym tudzież oceną.

Punktowaliśmy według kryterium: każda dobra odpowiedź warta była jeden punkt (to samo tyczy się pytań z dwoma poprawnymi odpowiedziami – za każdą poprawną też po punkcie). W przypadku zaznaczenia na przykład dwóch prawidłowych odpowiedzi i jednej błędnej uczestnik otrzymywał zero. W przypadku zaznaczenia tylko jednej z dwóch dobrych odpowiedz należał się punkt.
W jednym z naszych pytań (nr 11) pojawiła się mała niejasność dotyczącą ilości złoczyńców w odcinku serialu animowanego (Killer Croc, Joker, Pingwin, Poison Ivy, Two-Face). Na małym ekranie za jednego z nich podszył się Batman w związku z czym liczby 5 i 4 były niejako poprawne, lecz tylko razem. Ponieważ, różne osoby różnie to interpretowały, w przypadku gdy ktos zaznaczył wariant b (albo oba – niekiedy z komentarzem) przyznawaliśmy punkt. W przypadku innego pytania (nr 78), którego tematem były sutki uznawaliśmy odpowiedzi c i d (uczestnik otrzymywał punkt za każdą), chociaż to do ostatniego filmu Schumachera tak naprawdę przylgnęła powszechnie ta niesławna opinia.

Dwaj najlepsi uczestnicy konkursu uzyskali ex aequo takie same wyniki (96 punktów). W związku z tym o pierwszym miejscu zadecydował czas nadesłania odpowiedzi. Odnotowaliśmy niestety jedną osobę, która nadesłała zgłoszenie zaledwie dwie minuty po wyznaczonym czasie. Nie mogliśmy niestety zakwalifikować jej do walki o nagrody, a szkoda bo po sprawdzeniu okazało się, że to ona zajełaby trzecią lokatę.

Kończąc powyższe podsumowanie nie pozostaje Nam nic innego jak tylko podziękować za wspólną zabawę i zachęcić do kolejnych odsłon w niedalekiej przyszłości. Niedalekiej, ponieważ już niebawem planujemy na łamach BatCave zaproponować Wam udział w pewnym ciekawym plebiscycie. Ale o tym innym razem….

PRZECZYTAJ TAKŻE:

14 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Czy wszystkie nagrody zostały już przesłane?

Pytam, ponieważ, nie dostałem jeszcze komiksu od Egmontu (a pisaliście, że nagrody zostaną przesłane w ciągu dwóch tygodni) i chciałbym wiedzieć, czy mam się już martwić.

Rozumiem, dziękuję za informacje 🙂

Dzięki, że teraz poinformowaliście o ty iż na pytanie może być poprawnych kilka odpowiedzi. Spóźniliście się tylko o miesiąc. 👿

PS: I ja żadnego maila z moim wynikiem nie otrzymałem, więc news kłamie.

Oczywiście, że było napisane o więcej niż jednej możliwej odpowiedzi. Użytkownik Juby niech się czytać ze zrozumieniem nauczy!

W pytaniu 49 zaznaczyliście złą odpowiedź. Jest c a powinno być d.

Ale jaki to zawieszony film fabularny? Co mieliśmy o nim wiedzieć?

To nauczka dla mnie, żeby nie robić rzeczy na ostatnią chwilę. 🙂 Ale cóż, przynajmniej piszą o mnie w sieci. 😀
W tej sytuacji dobrze, że uzyskałem “zaledwie” 95 punktów, a nie ponad 96, bo bym psioczył na siebie nieźle. 😉 A tak, ok. 2/3 komiksu, który bym wygrał, mam od dawna w szmaciano-papierowym wydaniu sprzed x lat.
Gratulacje dla zwycięzców. 🙂

za
dni
1
3
godzin
0
2
minut
0
5
sekund
3
6


za
dni
7
7
godzin
0
2
minut
0
5
sekund
3
6
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki