Aleja Komiksu przynosi dobre wieści – jak już wstępnie sygnalizowaliśmy od czasu MFKiG, w 2013 czekają na nas premiery komiksów z Batmanem z New 52, czyli odświeżonego uniwersum DC. We wstępnych planach na pierwszą połowę roku znajduje się “Batman vol 1: Trybunał Sów” (luty) oraz “Detective Comics vol 1” (kwiecień). Poza tym, już niedługo pojawią się długo oczekiwane odpowiedzi na pytania fanów. Z New 52 w czerwcu swoją premierę będzie miał także pierwszy tom serii “Action Comics” Granta Morrisona.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

11 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Wspaniałe wieści dla każdego fana Batmana oraz uniwersum DC Comics 🙂

… który nie zna angielskiego.

Już nie chodzi o sam angielski. Podzielam entuzjazm BatFana86, bo ja np, nie lubię tych amerykańskich zeszytów, gdzie na co 3 stronie jest jakaś reklama. Tak kolorowa, że oczy bolą :). Tu będziemy mieli prawdopodobnie ładnie wydanie zbiorcze, może twardą oprawę, itd. Czekam z niecierpliwością :).

Przecież komiksy w USA to nie tylko zeszytowe odcinki z reklamami, ale również wydania zbiorcze w twardej i miękkiej okładce – do wyboru 😉

Które w naszych sklepach są, przeważnie, przeraźliwie drogie 🙂 Osobiście miałem już przygody z zamawianie, chociażby z Amazon.com, wydałem trochę szmalu i dostałem zniszczony produkt:). Zostało ograniczone zaufanie:). A rodziny w stanach, czy U.K. nie mam:).

Szkoda że nie będzie Red Hood and the Outlaws, Vol. 1: Redemption bo jest całkiem fajne.

A wiadomo już po ile? Jakieś przypuszczenia?

czy mozna sie spodziewac co miesiac nowego numeru?

Abus: Na razie żadnych informacji o cenach.
f4: Tu chodzi o wydania zbiorcze, nie pojedyncze zeszyty (to one wychodzą co miesiąc).

Rok 2013 zapowiada się dobrze dla fanów Batmana. Super!

O i Action Comics Granta, fajnie. No nic w 2013 roku planuję uzupełnić komiksy z Gackiem wydane w naszym pięknym kraju, a trochę ich wyszło od mojego ostatniego zakupu…

za
dni
1
3
7
godzin
1
3
minut
4
2
sekund
3
2
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):