Lego Batman: DC Heroes Unite“Lego Batman The Movie: DC Heroes Unite” na Blu-ray i DVD trafi do sprzedaży w USA 21 maja.

Kiedy Bruce Wayne otrzymuje nagrodę dla człowieka roku, jego kolega miliarder Lex Luthor staje się zazdrosny i postanawia kandydować na prezydenta. W celu stworzenia atmosfery bazującej na strachu, co odpowiada jego polityce, zatrudnia Jokera by ten udoskonalił Black LEGO Destructor Ray, który sieje spustoszenie w Gotham City. Kiedy Lex niszczy sprzęt Batmana, Batman niechętnie zwraca się z prośbą o pomoc do Supermana.

W obsadzie wyreżyserowanego przez Jona Burtona filmu znaleźli się: Troy Baker (“Bioshock Infinite”, “Batman: Arkham City”) jako Batman, Travis Willingham (“Avengers Assemble”, “The Super Hero Squad Show”) jako Superman, Clancy Brown jako Lex Luthor oraz Christopher Smith (“Mortal Kombat vs. DC Universe”) jako Joker i Charlie Schlatter (“Diagnosis Murder”) jako Robin.

W wydaniu “Lego Batman: The Movie – DC Super Heroes Unite Blu-ray Combo Pack” znajdzie się ponad 2 i pół godziny dodatków:

  • Standardowa wersja filmu i w HD
  • UltraViolet
  • “Building Batman” – Nowy materiał. Myślałeś kiedyś o stworzeniu własnego filmu z Batmanem? Dołącz do grupy dzieciaków, które pod okiem mistrza LEGO Garretta Baratiego, z animowali własny mini-film z Batmanem z LEGO.
  • “Lego Batman Jumps Into Action” – Oryginalny tease stworzony przez Garrett Barati’s na potrzeby LEGO Super Heroes, pokazuje co mistrz animacji poklatkowej potrafi zrobić z LEGO
  • “LEGO/DC Universe Super Heroes Video Contest Winners” – Emocje z DC Universe Super Heroes i radość z LEGO zaowocowało powstaniem pełnych akcji krótkometrażówek, które zgłoszone zostały do konkursu.
  • Dwa bonusowe odcinki “Batman: The Brave and the Bold” (“Triumvirate of Terror” i “Scorn of the Star Sapphire”) i jeden odcinek z “Teen Titans” (“Overdrive”)
  • Różne trailery

Źródło: The World’s Finest

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Kalendarium
Sonda

Najlepszy tom "Knightfall"?

Zobacz wyniki