Forum
Już wkrótce
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,
  • "Nightwing: Rycerz w Bludhaven" (WKDCBiZ) - 31 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x08 na Max - 01 sie 2024,

"Batman: Trybunał Sów, tom 1" - okładkaWitajcie w naszym kolejnym konkursie! Tym razem na zwycięzców czekają dwa egzemplarze nowego komiksu z Batmanem wydanym przez Egmont – „Batman. Tom 1: Trybunał Sów”. Jest to tomik, który pozwala nowym czytelnikom wpaść w wir wydarzeń komiksowych przygód Mrocznego Rycerza.

Możliwe są dwie drogi, aby zdobyć komiks. Należy wybrać TYLKO jedną z nich (w przypadku, gdy osoba złamie tą zasadę, zostanie automatycznie zdyskwalifikowana).

Pierwsza z nich to odpowiedzi na poniższe pytania.

1. Podaj tytuł angielski i polski oryginalnej serii Scotta Snydera, również wydawaną przez Egmont.
2. Podaj tytuł innej serii (niż “Batman”) pierwszej fali z linii New52, do której Scott Snyder napisał scenariusz. Który numer był ostatnim napisanym przez niego?
3. Czy historia o Trybunale Sów została wymyślona na potrzeby inicjatywy New52? Odpowiedź uzasadnij.
4. W piątym rozdziale/zeszycie kilka stron zostało celowo obróconych. Kto i w jakim celu wymyślił ową rotację?
5. Jak brzmi angielski tytuł drugiego tomu serii „Batman” z New52, który zawiera zakończenie historii z Trybunałem Sów?

Druga z nich, to praca artystyczna.

Zaproponuj swoją własną wizję i design wyglądu Batmana w odświeżonym uniwersum DC (Nowe DC Comics/New52) używając dowolnej formy plastycznej. Praca NIE MOŻE zawierać treści dozwolonych od lat 18 oraz musi być wyraźnie podpisana imieniem i nazwiskiem.

Zgłoszenia, wraz z imieniem, nazwiskiem oraz danymi pocztowymi przesyłajcie na mail konkurs@batcave.com.pl w tytule wpisując “Konkurs – Trybunał Sów”.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 18 kwietnia włącznie. Powodzenia!

Sponsorem nagród jest Egmont.

UWAGA! Komiksy zostały rozfoliowane w celu sprawdzenia, czy egzemplarze są prawidłowe. Zostało to uczynione ze względów na to, że wśród nakładu znajdują się wadliwe tomy, w których kilka stron były w języku innym niż polski. Nie chcieliśmy dopuścić do sytuacji, w której czytelnika spotkałaby przykra niespodzianka, a wykrycie błędu wcześniej umożliwiłoby nam łatwą wymianę na poprawny egzemplarz. Do czasu wysłania komiksy będą trzymane w bezpiecznym miejscu w naszej redakcji.

Poprzez wysłanie swojego zgłoszenia i podanie danych osobowych uczestnik wyraża zgodę na ich przetwarzanie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

scott nie lubi koni.

Ciekaw jestem, kto układał te pytania, bo żeby na nie odpowiedzieć nie wystarczy być fanem, tu trzeba być specem od Nietoperza i nie tylko. A kiedy jakiś konkurs dla normalnych ludzi?

Zajrzeć na wikipedie każdy może. Wystarczy trochę się postarać i odpowiedzi można znaleźć w kilka minut.

za
dni
1
3
godzin
1
7
minut
3
3
sekund
4
0


za
dni
7
7
godzin
1
7
minut
3
3
sekund
4
0
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki