Tyler HoechlinCo prawda serwis CosmicBookNews.com nie należy do najlepszych źródeł, to jednak warto wspomnieć o każdym potencjalnym kandydatacie do roli Batmana.

Według ekskluzywnych źródeł CBN na zdjęcia próbne, u boku Henry’ego Cavilla, do roli Mrocznego Rycerza zaproszony został 25-letni Tyler Hoechling (“Teen Wolf”, “Lincoln Heights”, “7th Heaven”, “Road to Perdition”). Warner Bros. i Snyder szukając nowego odtwórcy roli Batmana stawiają takie same wymagania jak wcześniej przy okazji wyboru Cavilla. Wkrótce na przesłuchania mają podobno zostać zaproszeni bardziej znani aktorzy.

CosmicBookNews.com podał także opis potencjalnej fabuły wspólnego filmu z Batmanem i Supermanem:
“Kontynuacja ma się rozgrywać rok po wydarzeniach z “Man of Steel”. Świat cały czas musi się przyzwyczaić do obecności istot o boskich mocach, którym nie wszyscy ufają. Batman nie ufa Supermanowi. Superman nie ufa Batmanowi, co oznacza, że podczas ich pierwszego spotkania dojdzie do starcia. Oczywiście później zjednoczą siły w walce przeciwko wspólnym wrogom.

Nie jest jeszcze pewne w 100% których złoczyńców zobaczymy w filmie. Zdecydowanie Lex Luthor, który postrzegałby Supermana jako zagrożenie dla Ziemi, powinien odegrać w sequelu jakąś rolę. Niewykluczone również, że pojawi się Joker.”

W filmie ma nie zabraknąć także rożnych odniesień do innych superbohaterów takich jak Wonder Woman, Flash i Green Lantern. Natomiast planowany filmie o Justice League oparty miałby być na New 52 co może oznaczać, że zamiast Martian Manhuntera byłby Cyborg.

Wcześniej źródła CBN podały, że nowy Batman ma być oparty na serii gier “Arkham” i jak się ostatnio okazało rzeczywiście powstanie taki film, tylko, że będzie to produkcja animowana pt. “Batman: Arkham Assault”. Podobno Warner Bros. nie zdecydowało się na reset Batmana w świecie “Arkham”, gdyż bardziej zależało im by jak najszybciej w jednym filmie pokazać Batmana i Supermana.

Jeśli zaś chodzi o kandydatów do roli Batmana, to swoje zainteresowanie rolą Batmana wyraził ostatnio znany z serialu “Supernatural” Jensen Ackles.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

10 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Oby nie..mam nadzieję że aktor grający Batmana będzie sporo starszy

tylko Christian Bale – I’m a Bat_man

Ni doczytałem ostatniego zdania..Jensen Ackles?! Ojjj liczę na niego, jakiś czas temu zastanawiałem się jak wypadłby w tej roli..mam nadzieję że dostanie szansę…;d

Aktor faktycznie jest za młody, ale widziałem go w Teen Wolfie i uważam, że mógłby być dobrym gackiem. Szczególnie zważając na jego gburowatość. Jensena Acklesa wolałbym chyba jednak słyszeć, niż widzieć w roli Batmana. Wydaje się być nieco zbyt pogodny.

Adrian, dobre, pamietam to 🙂 Lubie Supernatural i zawsze kiedy widzialem Deana, chcialem, zeby kiedys zostal w filmie/serialu Batmanem 🙂 Fajnie, ze chociaz uzyczyl glosu Red Hoodowi.
Ten Tyler tez nienajgorszy, lepszy niz wszystkie dotychczasowe propozycje z wczesniejszego newsa/komentarzy.

Jak już o Supernatural wspomnieliście:
http://www.youtube.com/watch?v=kLm_lTFDlPM

Bale niestety w TDK a zwłaszcza w TDKR zrobił z Brucea / Batmana ofiarę i łamagę podobnie było z Tonym Starkiem w Iron Manie 3.
Skoro ma być filmowe JL i DCCM to czas na nowego Batmana.

Dlaczego Tyler za młody? Bruce nie urodził się 30-latkiem.

Kalendarium
Sonda

Najlepszy tom "Knightfall"?

Zobacz wyniki