Justice LeagueW 2007 roku Warner Bros. wraz z reżyserem George’em Millerem poczyniło bardzo duże przygotowania do realizacji filmowej “Justice League”. Film nigdy nie powstał, ale co raz wyciekają różne informacje na jego temat. Ostatnio do sieci trafiły prawdopodobne fragmenty scenariusza “Justice League: Mortal” i wiele wskazuje, że film byłby mocno inspirowany takimi historiami jak “JLA: Tower of Babel”, “Superman: Sacrifice”, a także na samym końcu znalazłoby się odniesienie do “Crisis on Infinite Earths #8”.

Film miałby się rozpoczynać sceną pogrzebu jednego z członków Justice League. Na uroczystości zabrakło by tylko Batmana i Flasha. Następnie akcja przeniosłaby się do wydarzeń z przed kilku dni, kiedy to Batman śledzi wszystkich superbohaterów, by znaleźć ich słabe punkty. Jednak kiedy technologia Mrocznego Rycerza wpada w niepowołane ręce wszyscy bohaterowie na całym świecie zostają zaatakowani. Jak się okazuje za tym złowieszczym planem odpowiadają Maxwell Lord i Talia Al Ghul, którzy do walki z bohaterami wysyłają armię cyborgów OMACów.

Szczegółowe fragmenty scenariusza znajdziecie pod tym adresem.

W głównych rolach mieli wystąpić: D.J. Cotrona (Superman), Armie Hammer (Batman), Megan Gale (Wonder Woman), Common (Green Lantern/John Stewart), Adam Brody (Flash/Barry Allen), Anton Yelchin (Flash/Wally West), Santiago Cabrera (Aquaman), Hugh Keays-Byrne (J’onn J’onzz/Martian Manhunter), Jay Baruchel (Maxwell Lord), Teresa Palmer (Talia al Ghul), Zoe Kazan (Iris West), Stephen Tobolowsky (Alfred Pennyworth).

Źródło: CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Jay Baruchel jako Maxwell Lord? Nie, dziękuję. Chyba lepiej się stało, że ten film nie powstał.

Kalendarium
Sonda

Najlepszy tom "Knightfall"?

Zobacz wyniki