Fan art - James Brolin jako BatmanChociaż scenariusz do wspólnego filmu z Batmanem i Supermanem nie jest jeszcze gotowy, to kolejne doniesienia potwierdzają, że Mroczny Rycerz będzie 40-letnim bohaterem o ugruntowanej pozycji. Podobno obecnie głównym kandydatem jest 46 letni James Brolin, ale oficjalnie studio zaprzecza jakoby rozpoczęto proces castingu. Wśród pozostałych aktorów, którzy są brani pod uwagę do roli Batmana są: Ryan Gosling (32 lata), Joe Manganiello (36 lat), Richard Armitage (41 lat), Max Martini (43 lata) i Matthew Goode (35 lat).

Źródło: THR

PRZECZYTAJ TAKŻE:

10 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Josh Brolin na Batmana? Jakoś mi nie pasuje, poza tym jest już metrykalnie za bardzo posunięty 😛

Rany, tylko nie ten goguś Gosling. Szkoda, że Bale zrezygnował.

Nie zrezygnował tylko z fabularnego punktu widzenia nie może grać! Nawet jakby chciał zagrać to by nie mógł, bo to by kompletnie zaprzeczyło trylogii.

@Zir

Bardzo dobrze, że zrezygnował. Z resztą nie miał innego wyjścia. Wraz z zakończeniem trylogii Nolana, stało się oczywiste, że Snyder będzie szukał nowego aktora do roli Batmana. Nie rozumiem czemu niektórzy mieli w ogóle jakieś złudzenia, że Bale powróci.

Z drugiej strony lista potencjalnych kandydatów jest naprawdę żałosna.

Plakat spoko, choć ma błędy: spacja powinna być po wielokropku, a nie przed nim; poza tym “Summer” pisze się przez 2 “m”, chyba że chodzi o 2015 Sumera. 😉

James Brolin…hymmm…wydaje mi się że to całkiem ciekawy wybór

James Brolin to byłby ciekawy wybór, ale tylko dlatego, że ma już 73 lata 😛 Josh Brolin natomiast na tym plakacie wygląda całkiem nieźle

Żaden z proponowanych tu kandydatów nie pasuje. Brolin może i wygląda najbardziej twardzielowato z nich wszystkich, ale jego 45 lat niestety widać. Poza tym coś mi w nim nie pasuje. Jedno zdjęcie przemawia za jego kandydaturą, inne go trochę podkopuje. Może to ten trochę zadarty nosek, może to spojrzenie które raz wygląda groźnie a raz niezbyt bystro, trochę nieobecnie, więc nie wiem czy będzie pasować do zamaskowanego detektywa.

To że widać 45 lat to akurat bardzo dobrze, musi być widać wyraźną różnice między Batmanem a Supermanem.. es starzeje się wolniej i jest młodszy więc w czym problem

Ok. Niemniej wydaje mi się że nowy Batman powinien zostać co najmniej na kilka następnych filmów, a Brolinowi przybywa zmarszczek i za niedługo faktycznie bardziej będzie pasował do Powrotu Mrocznego Rycerza niż do Batmana, który działa już od kilku lat ale jeszcze się na emeryturę nie wybiera. Niby są plotki że ten komiks Millera ma być inspiracją dla tego filmu i to chyba dobrze że nie chcą znowu opowiadać o początkach Batmana. Niemniej już “Dark Knight Rises” był dostatecznie inspirowany komiksem Millera i wątpie by nie szukali teraz kogoś w rozsądnym wieku kto będzie w stanie pociągnąć nowa serię filmów o Batmanie. Wydaje mi się że lepiej szukać aktorów do 40tki-jest to wiek, w którym różnica między 30 letnim Cavillem będzie widoczna, ale też bez przesady. W końcu (wybaczcie że przypomnę ten znienawidzony przez fanów gacka film) między Clooneyem a O’Donnellem też było widać różnice wieku mimo iż żaden nie wydawał się za stary czy za młody do roli superbohatera. I o ile Downey Jr jako Iron Man nie wygląda na swój wiek i daje radę o tyle Brolin wygląda już trochę za poważnie by śmigać w pelerynie. Już prędzej na to by pomagać Batmanowi jako komisarz Gordon. Poza tym tak jak napisałem nie jestem pewny Brolina, nie wiem, czy jego mimika wystarczy na Batmana, który nie tylko jest ponurakiem i twardzielem, ale i playboyem i inteligentnym detektywem. O wiele lepszym kandydatem pod względem warunków fizycznych(pasujący zarówno na twardziela, wnikliwego detektywa jak i stałego bywalca salonów Bruce Wayne’a) był dawno temu Pierce Brosnan, no ale teraz to już za późno.

już za:
dni
1
6
3
godzin
0
5
minut
4
3
sekund
3
6
Kalendarium
Galeria
e_td8uxuubab-ow e_td8upvkaeo97p 242397049 e_mypzhucaaatq dcfandome_catwoman_zoe titans3x09_06