Justice League Dark #9Podczas spotkania z inwestorami, w połowie września, Kevin Tsujihara zapowiedział, że wkrótce należy się spodziewać kolejnych ogłoszeń dotyczących superbohaterskich produkcji opartych na komiksach DC. Zamiast jednak kolejnych planów dotyczących filmowych dowiadujemy się, że bohaterowie DC Comics chcą królować na małym ekranie. W poprzednim roku wystartował na kanale CW serial “Arrow”, w którym w tym sezonie zadebiutuje Flash, który prawdopodobnie otrzyma własny serial. W planach jest też serial “Gotham” o Jamesie Gordonie, który trafi na antenę Foxa, ale to nie wszytko. Dziś dowiedzieliśmy się, że własny serial otrzyma też John Constantine, który będzie pokazywany przez NBC. Odpowiadać za niego będą Daniel Cerone (“Mentalista) i David S. Goyer, który obecnie pracuje nad scenariuszem kontynuacji “Man of Steel”.

Nie wiadomo jak serial “Constantine” wpłynie na przygotowywany przez Guillermo del Toro filmie opartym na komiksie “Justice League Dark”, w którym jednym z bohaterów ma być John Constantine.

Zaangażowanie Goyera w produkcję “Constantine” może zaś oznaczać, że filmowe uniwersum w jakiś sposób będzie też połączone z powstającymi serialami.

Źródło: Deadline

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
4
1
godzin
0
3
minut
2
4
sekund
4
1
Sonda

Twoja reakcja na kostium Batgirl?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
fjev_newuaqgn01 the-batman-poster_5 fjedsmcxeag7nw1 fjedq3fxoamzvrq VENGEANCE VENGEANCE