Jeśli macie wątpliwości czy Troy Baker, który użyczył swojego głosu Jokerowi w grze “Batman: Arkham Origins”, jest godnym następcą Marka Hamilla, to podczas NYCC Baker rozwiał wszystkie wątpliwości fanów recytując słynny monolog Jokera z “Killing Joke”.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

8 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Dla mnie bomba! Zupełnie jakbym słyszał trochę młodszą wersję Marka Hamilla 😀

Genialne

świetne!

Jest dobry, ale mało daje od siebie, a stara się po prostu jak najlepiej udawać Hamilla.

Ale przecież jego zadaniem JEST udawanie Hamilla. W końcu ma grać młodszą wersję, jego postaci. Gdyby wnosił coś swojego, to nie mielibyśmy jednolitej wizji tej postaci w grach. Zresztą, aktorzy o tym mówili na panelu NYCC nieraz – oni nie chcą nic dawać od siebie, żeby jak najbardziej trzymać się tego, co zrobił Conroy i Hamill.

Według mnie jego zadaniem i tym do czego został zakontraktowany jest odegranie roli. Naturalnie film odbywa się w tym samym uniwersum co poprzednie gry, więc jakieś podobieństwo być powinno i to wychodzi mu fenomenalnie. Jednak rozliczony będzie z tego jak dobrze odegrał swoją rolę (tutaj oczywiście także scenariusz i gameplay będą miały swoje znaczenie). Roger na przykład postawił na wysokość głosu Conroya, a sam wprowadził własne zmiany, które póki co prezentują się bardzo dobrze (jak np. zmiana głosu kiedy jest Batmanem, a Bruce’m, gniew, itp.) W przypadku Conroya, ostatnia gra wypadła bardzo monotonnie i dość miałko, więc miło usłyszeć trochę świeżości. Baker mam nadzieję, że poza udawaniem Hamilla również zaprezentuje nam ciekawą postać.

Według mnie jego zadaniem i tym do czego został zakontraktowany jest odegranie roli. Naturalnie film odbywa się w tym samym uniwersum co poprzednie gry, więc jakieś podobieństwo być powinno i to wychodzi mu fenomenalnie. Jednak rozliczony będzie z tego jak dobrze odegrał swoją rolę (tutaj oczywiście także scenariusz i gameplay będą miały swoje znaczenie). Roger na przykład postawił na wysokość głosu Conroya, a sam wprowadził własne zmiany, które póki co prezentują się bardzo dobrze (jak np. zmiana głosu kiedy jest Batmanem, a Bruce’m, gniew, itp.) W przypadku Conroya, ostatnia gra wypadła bardzo monotonnie i dość miałko, więc miło usłyszeć trochę świeżości. Baker mam nadzieję, że poza udawaniem Hamilla również zaprezentuje nam ciekawą postać. Choć jego pierwowzór tylu poprawek nie potrzebował to ja liczę na jakieś małe różnice w charakterze tej postaci.

gra* oczywiście, gra odbywa się w tym samym uniwersum

Kalendarium
Sonda

Najlepszy tom "Knightfall"?

Zobacz wyniki