Batman: Arkham OriginsJuż od dłuższego czasu pojawiały się doniesienia, że Rocksteady odpowiedzialne za gry “Batman: Arkham Asylum” i “Batman: Arkham City” pracuje nad kolejną odsłoną popularnej serii. Serwis imgmr.com ujawnił, że nowa gra nosić ma tytuł “Batman: Arkham Knight”.

Podobnie jak w przypadku “Batman: Arkham City” gracze “Batman: Arkham Knight” otrzymają rozgrywkę w otwartym świecie, ale z większą swobodą. Wizualnie gra ma być utrzymana w stylu znanym z “Batman: Arkham City”.

Obecnie nie są znane szczegóły na temat fabuły i złoczyńców, ale prace przebiegają podobno bez problemów i gra powinna trafić do sprzedaży na Xbox One i PS4 na przyszłoroczne Boże Narodzenie.

Źródło: imgmr.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Pyszna wiadomość

Miałem nadzieję na wakacje ale co poradzić.

Ja na waszym miejscu tak bym się tym newsem nie cieszył gdyż za pewne to tylko plotka. Po pierwsze podobnych (pseudo) szczegółów było już co nie miara, po drugie od zapowiadania gier jest wydawca-developer, a nie jakiś nieznany serwis który chce tylko i wyłącznie zwrócić na siebie uwagę.

Plotka jak nic

Plotka czy nie plotka,mam nadzieję że PS4 i XBOX ONE nie będą jedynymi platformami na które ewentualny sequel miałby wyjść.

za
dni
1
3
3
godzin
1
7
minut
4
6
sekund
0
9
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):