Metallo przeciwnikiem Batmana i Supermana w filmie Snydera?

|

autor:

|

kategorie: ,

Callan MulveyJeśli jeszcze nie otrząśliście się z oficjalnego potwierdzenia, że w „Batman vs. Superman” pojawi się Wonder Woman, to mamy kolejne doniesienie. Tym razem dotyczące one osoby złoczyńcy, którym wg źródeł Think Mcfly Think ma być Metallo, cyborg zasilany kryptonitem. W jego rolę miałby się wcielić wspominany wcześniej Callan Mulvey.

Podobno studio przymierzało też Mulveya do roli Lexa Luthora. Jednak teraz nie wiadomo, czy po przeróbkach w scenariusz Lex jest cały czas jest obecny, czy też zdecydowano się na zaangażowanie innego aktora.



2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Ad
11 lat temu

Ciekawie..chociaż ja Wciąż liczę na Lexa..albo Jokera;>

JackTheJoker
11 lat temu

Świetny wybór przeciwnika, oby się potwierdził. Za powstanie Metallo, odpowiedzialny powinien być Luthor , no i jakiś wróg Batmana by się jeszcze w filmie przydał.

dni
6
9
2
godzin
0
7
minut
4
1
sekund
5
4

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman. Ziemia niczyja. Ostatnia gra. Tom 7" – 12 listopada 2025
  • "Red Hood. Outlaws. Tom 3" – 12 listopada 2025
  • "Superman kontra Lobo" – 26 listopada 2025
  • "Batman. Zabójczy żart" – 26 listopada 2025
  • "Batman: Uśmiechnięte ryby i inne opowieści" (WKDCBiZ) – 03 grudnia 2025

Kalendarium

  • 37 lat(a) temu ogłoszono, że Kim Basinger zagra Vicki Vale w Batmanie

Sonda

Najlepszy filmowy Batmobil?








Zobacz wyniki