Justice LeagueZ kolejną dawką niepotwierdzonych plotek na temat “Batman vs. Superman” powraca serwis CosmicBookNews. Tym razem wg. ich źródeł w ostatnich 20 minutach filmu Snydera miałaby się pojawić Justice League, której przyjdzie stoczyć epicką bitwę ze złoczyńcą, który powróci w filmowej Justice League. Postać łotra miałby zostać wprowadzono bez żadnej wcześniejszej kampanii promocyjnej.

Jeśli zaś chodzi o złoczyńców w “Batman vs. Superman”, to mają to być: Lex Luthor, Metallo i Brainiac.

Jak do tej pory wcześniej rewelacje CosmicBookNews się nie potwierdziły, więc i te doniesienia trzeba traktować jako mało realne plotki.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

bez sensu. 2h filmu Batman Superman, a potem 20 min tak z dupy strony nowy przeciwnik i Liga Sprawiedliwych? No way. Bzdura.

Z jednej strony im szybciej wprowadzą Justice League tym lepiej, z drugiej-wszystko musi mieć ręce i nogi. Ten film może co najwyżej zainicjować Ligę, ale wątpię by poza trójką znanych już superbohaterów starczyło czasu na wprowadzenie kogoś jeszcze. Byłoby to za dużo grzybów w barszczu. Widz musi te postacie dobrze poznać, a nie że nagle wszystkie originy w jednym filmie. Albo jeszcze gorzej-zupełnie bez originów lub bardzo po łepkach. Część bohaterów może i obejdzie się bez osobnych filmów, tak jak Hawkeye i Black Widow, którzy przed Avengersami jedynie gościli w Thorze lub Iron Manie, ale większość członków Justice League powinna mieć najpierw trochę czasu na rozwinięcie i zapewne swoje oddzielne filmy. JL na pewno nie wystartuje tak od razu, chyba że znaleźli jakąś inną , acz przekonywującą i błyskotliwą strategię na zbudowanie uniwersum inaczej i szybciej niż Marvel.

Kalendarium
Sonda

Najlepszy tom "Knightfall"?

Zobacz wyniki