Nowa postać w "Batman #28"Scott Snyder za pośrednictwem swojego Twittera ogłosił, iż w 28 zeszycie serii “Batman” nie zobaczymy planowanego zakończenia rozdziału “Dark City” historii “Zero Year“. Znajdziemy je natomiast w kolejnym numerze. 28 zeszyt zawierać będzie za to coś, co Snyder określił “spoilerem dla rzeczy, które czekają Gotham City na wiosnę 2014 roku”. Ten specjalny komiks, który ma być też podziękowaniami dla czytelników za wsparcie “Zero Year”, przeskoczy na 6 miesięcy do przodu od wydarzeń aktualnie toczących się w uniwersum DC i wprowadzi nas m. in. w sytuację, którą poznamy w cotygodniowej serii “Batman: Eternal”. Scenariuszem zajmą się Scott Snyder oraz James Tynion IV, a rysunkami Dustin Nguyen. W newsie po lewej stronie znajdziecie też pierwszy rysunek artysty związany z tym wyjątkowym numerem, który przedstawia nową (choć Snyder zasugerował, że niekoniecznie) postać.

Źródło: Twitter Scotta Snydera

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

mocno promowana Harper oczywiście. Nieco przypomina Nightwinga sprzed rebootu… czyżby Dicka naprawdę miał spotkać koniec i to byłby nasz nowy Nightwing? Nie narzekałbym gdyby była głównie technicznym geniuszem, a nie kolejnym skaczącym pajacem w kręgu Bruce’a.

Beznadzieja. Coraz gorsze te komiksy. Postać ni jak nie pasuje do universum Batmana. Chociaż to jest NEW52 więc nie spodziewam się już nic dobrego. Chyba czas przestać czytać i wrócić do starych dobrych numerów Batmana przed restartem.

Też odnoszę wrażenie, że coraz gorsze te Batmany Snydera. Black Mirror było świetne, Court of Owls też przedstawiało coś nowego i świeżego. Death of the Family to absurdalny i przesadzony Joker “mega-kozak-nie-do-zdarcia” a Zero Year w ogóle mnie nie rusza.

Kalendarium
Sonda

Najlepszy tom "Knightfall"?

Zobacz wyniki