Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

Joaquin PhoenixWedług doniesień Variety, Warner Bros. chce zaangażować do roli głównego złoczyńcy w “Batman vs. Superman” Joaquina Phoenixa. Podobno aktor miałby się wcielić w Lexa Luthora.

Negocjacje są jednak na bardzo wczesnym etapie i nie wiadomo, czy Phoenix zgodzi się przyjąć rolę, zwłaszcza, że w ostatnich latach odrzucał propozycje wystąpienia w wysokobudżetowych produkcjach.

Chociaż nie zostało to oficjalnie potwierdzone, to głównym złoczyńcą w filmie Snydera ma być Lex Luthor. Jeśli zaś chodzi o wymienianych wcześniej takich aktorów jak: Jason Momoa czy Callan Mulvey, to gdyby zostali zaangażowani to nie wdzieliby się w rolę głównego łotra.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

7 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Niezbyt wybitny aktor..coś czuję że z tego filmu wyjdzie jednak kupa…a bardzo na niego liczę..ach..poczekamy zobaczymy

Niezbyt wybitny aktor? Chyba kpisz… Toż to jeden z najwybitniejszych aktorów swojej generacji…

Obejrzyj “Mistrza”, obejrzyj “Spacer po linie”. Jeżeli nie zrozumiesz jego talentu, daj sobie 5 lat, żeby dorosnąć, obejrzyj jeszcze raz. Powtarzaj do skutku. Facet rzucił rękawicę Danielowi Day-Lewisowi i jego “Lincolnowi”, jeżeli idzie o talent to pierwsza liga.

na początku 2014 roku mają na dobre rozpocząć się zdjęcia do filmu, a oni nie mają nawet skompletowanej obsady ?!….

żenujące i niepokojące

Może nie jesteś tego świadom, ale tak to właśnie działa… “Star Wars: VII” kręcą też na początku roku, a skład obsady w tej chwili równa się 0

Może wierzycie, że Bena Afflecka też zaangażowano w dzień ogłoszenia tego, że zagra Batmana? Panowie, obsada jest już dawno skompletowana bo żaden producent nie wyłoży pieniędzy na film, który nie ma obsady. Poza tym zdjęcia już rozpoczęto a jedynie sceny z głównymi bohaterami mają być kręcone od lutego przyszłego roku 😉

Luthor a może jakiś wróg Batmana :).

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):