Forum
Już wkrótce
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,
  • "Nightwing: Rycerz w Bludhaven" (WKDCBiZ) - 31 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x08 na Max - 01 sie 2024,
  • "Batman: Caped Crusader" w Prime Video - 01 sie 2024,

Justice League: WarPremiera najnowszej animacji DC “Justice League: War” w Nowym Jorku przyniosła kilka ciekawych informacji dotyczących tego typu produkcji.

James Tucker, producent filmów z serii DC Universe Animated Original Movies, potwierdził, że w planach jest budowanie wspólnego, animowanego uniwersum. Większość produkcji będzie bazować na komiksach z New 52 (Nowego DC Comics), lecz Tucker nie zaprzecza pojawienia się oryginalnych historii. Z powodu tej spójności, twórcy będą chcieli utrzymać w miarę stałą ekipę głosową, choć Andrea Romano, która jest odpowiedzialna za casting, stwierdziła, że mogą nastąpić zmiany, gdyby wymagałaby to stylistyka filmu.

Ekipa oczywiście nie rezygnuje z adaptowania innych historii. Z wcześniejszych zapowiedzi wiemy już, że “Son of Batman” oraz “Batman: Assault on Arkham” będą tworami niezależnymi. W sferze marzeń animowanych ekranizacji twórców znajdują się takie komiksy jak “Batman: Gotham by Gaslight”, “Superman: Red Son”, “Batman: The Long Halloween”, czy “Kingdome Come”.

Kolejna informacja wiąże się ze sceną po napisach w filmie “Justice League: War”, którą znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Scena z Ocean Masterem bardzo silnie sugeruje sequel, w którym główną rolę grałby Aquaman. Jego brak w składzie Ligii w “Justice League: War” Geoff Johns miał tłumaczyć faktem, że dostanie on osobny film, co tylko bardziej może potwierdzać ową tezę. Warner Bros. zapytane wprost, czy jeden z kolejnych filmów nazywać się będzie “Throne of Atlantis” (jest to crossover serii Aqumana z “Justice League” z New 52) odpowiedziało – “Zobaczycie film z “Atlantis” w tytule”.

Źródło: Newsrama

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Jeśli to oznacza, że dostaniemy Trybunał Sów to jestem jak najbardziej za!

za
dni
0
7
godzin
2
2
minut
5
1
sekund
0
1


za
dni
7
1
godzin
2
2
minut
5
1
sekund
0
1
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki