W rozmowie z The New York Timesem Michael Wilkinson powiedział, że czuje się zaszczycony mogąc stworzyć nowy wizerunek dla tak ikonicznej postaci jak Wonder Woman. Może to oznaczać, kostium bohaterki będzie znacznie odbiegał od tych znanych z wcześniejszych produkcji.

Miałem okazję pracować przy różnych gatunkach filmowych; superbohaterkich, epickich, sci-fi, współczesnych. Jest to stymulujące i stanowi artystyczne wyzwanie. Obecnie pracuje nad kostiumami do “Batman vs. Superman”. To wielki zaszczyt móc stworzyć nowy wygląd dla takiej ikonicznej postaci jak Wonder Woman. Interesującą rzeczą jest to, że moje podejście jest zawsze takie same, bez względu na gatunek czy okres w którym rozgrywa się akcja filmu. Używam tych samych narzędzi – sylwetki, materiałów, kolorów – by pomóc opowiedzieć historię i naświetlić wewnętrzne życie bohaterów.

Wcześniejsze doniesienia sugerowały, że Wonder Woman będzie nosić coś w rodzaju zbroi. Jednak jak będzie wyglądał strój Amazonki, w której rolę wcieli się Gal Gadot, przekonany się dopiero jak opublikowane zostaną oficjalne zdjęcia.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
4
6
0
godzin
0
6
minut
0
0
sekund
5
3
Kalendarium
Galeria
batman_sotd_1000742977_4k_oslv_3d_temp_dom_skew ennajytxcaaadqn ennajytwmaatqde 125899098 125540468 125364883_
Komiksowe Top 5