Następnym filmem animowanym z Batmanem po “Justice League: War” będzie “Son of Batman” oparty na historii autorstwa Granta Morrisona, w której Mroczny Rycerz dowiedział się, że jest ojcem niesfornego, ze skłonnością do przemocy, chłopca, którego w tajemnicy wychowywała grupa terrorystyczna, Liga zabójców. Pierwsze zdjęcia oraz trailer z tej produkcji udostępnił dziś TV Guide.

Głosów bohaterom udzielą: Jason O’Mara jako Batman/Bruce Wayne; Stuart Allan jako Damian; Morena Baccarin jako Talia, matka Damiana; Giancarlo Esposito jako Ra’s Al Ghul, przywódca Ligi Zabójców i jeden z głównych przeciwników Batmana; David McCallum jako kamerdyner Alfred Pennyworth; Xander Berkeley jako Kirk Langstrom (aka Man-Bat); oraz Thomas Gibson jako Deathstroke.

“Son of Batman” trafi do sprzedaży na DVD/Blu-ray oraz w dystrybucji cyfrowej wiosną tego roku. Oficjalna premiera odbędzie się podczas wielkanocnego weekendu na WonderCon w Anaheim.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA O MÓJ BOŻE. To będzie straszne czytałem ten komiks nie wierze że film cokolwiek uratuje chyba że napiszą scenariusz od nowa.

z tego trailera wnioskuję że scenariusz jest w dużej mierze zmieniony w porównaniu do komiksu.

Świetnie! Lubie jak filmy powstają w oparciu o komiksy. Chciałbym żeby jeszcze powstał film The Killing Joke i Death of the Family.

DEATHSTROKE!!!! Poprawiona wersja beznadziejnego Batman and Son? Jestem za!

Nie mogę się doczekać! Deathstroke!

DEATHSTROKEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Może by spoko, aczkolwiek nie chciałbym, żeby zrobili z tego taką kung-fu głupotę jak z Under the Hood.

już za:
dni
9
3
godzin
1
4
minut
5
1
sekund
5
2
Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
bw_3x07_09 bw_3x07_08 bw_3x07_07 bw_3x07_06 bw_3x07_05 bw_3x07_04