Harley Quinn w "Arrow"Wczoraj swoja premierę miał 16. odcinek serialu “Arrow” pt. “Suicide Squad” i zgodnie z przypuszczeniami fanów w bardzo krótki epizodzie pojawiła się ulubienica Jokera, Harley Quinn. W jej rolę wcieliła się Cassidy Alexa, a głosu bohaterce użyczyła Tara Strong (seria gier “Arkham”).

W rozmowie z serwisem Collider Marc Guggenheim, producent serialu, odniósł się m.in. do epizodu Harley Quinn, powrotu Huntress oraz wykorzystania innych postaci z uniwersum Batmana.

Jak się okazuje twórcy nie wiedzieli, że fragment pokazujący Harley znajdzie się w zapowiedzi, tak więc nie byli do końca na tę sytuację przygotowani. Od początku planowali pojawienie się Harley Quinn jako Easter egg, dlatego fani nie powinni być zawiedzeni jej krótkim występem. Jeśli zaś chodzi o inne postacie z uniwersum Batmana, to realizacja serialu “Gotham” w tej kwestii praktycznie nic nie zmieniła. Jeśli twórcy “Arrow” mają jakiś pomysł, to najpierw omawiają ją go z DC i dopiero wtedy dowiadują się z jakich postaci wolno im skorzystać. Dodatkowo Guggenheim zdradził, że mają pomysł na odcinek z Huntress w 3. sezonie.

Pełny wywiad z Guggenheimem można przeczytać na tej stronie.

Do sieci trafiła zapowiedź następnego odcinka pt. “Birds of Prey”.

KIEDY HUNTRESS SPOTYKA CANARY – Kiedy Frank Bertinelli (gościnnie Jeffrey Nordling) zostaje aresztowany, Oliver (Stephen Amell) wie, że to tylko kwestia czasu, nim jego córka, Helena aka Huntress (gościnnie Jessica De Gouw) powróci do miasta. Co gorsze, Laurel (Katie Cassidy) jest przydzielona do sprawy Franka, co umieszcza ją na drodze Heleny. Oliver przekazuje Sarze (Caity Lotz) że zajmie się swoją byłą dziewczynę, ale gdy Helena bierze zakładników w sądzie, w tym Laurel, nic nie powstrzyma Canary przed uratowaniem swojej siostry. Kiedy Canary i Huntress się spotykają rozpoczyna się epicka bitwa. Tymczasem Roy (Colton Haynes) zdaje sobie sprawę, że musi zapewnić bezpieczeństwo Thei (Willa Holland), ale nie podoba mu się sposób w jaki musi to zrobić. John Behring wyreżyserował odcinek na podstawie scenariusza autorstwa Marka Bemesderfera i AC Bradleya.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

“mają pomysł na odcinek z Huntress w 3. sezonie” nie no proszę… tak skopali tą postać tutaj, że aż się odechciewa i dalej chcą jej wątek ciągnąć?

za
dni
1
2
6
godzin
0
5
minut
0
2
sekund
2
0
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):