Arkham KnightNa oficjalnym profilu PlayStation na Facebooku zamieszczono 7 nowych screenshotów z gry “Batman: Arkham Knight”. Na jednym z nich mamy okazję dokładnie przyjrzeć się tytułowemu przeciwnikowi, czyli postaci Arkham Knighta.

W wybuchowym finale serii „Arkham”, Batman zmierzy się z ostatecznym zagrożeniem przeciwko miastu, które obiecał chronić. Scarecrow powraca wraz z przymierzem z imponującym zespołem superzłoczyńców takich jak Pingwin, Two-Face, Harley Quinn, aby zniszczyć Mrocznego Rycerza na zawsze.


„Batman: Arkham Knight” przedstawia unikalny design Batmobilu autorstwa Rocksteady, którym po raz pierwszy będzie można kierować. Dodatek tego legendarnego pojazdu w kombinacji z gameplayem serii gier „Arkham” zaoferuje graczom pełne i ostateczne doświadczenie wcielenia się w postać Batmana podczas przemieszczania się po całym Gotham City.

Źródło: CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Red Hood + Batwing = Arkham Knight?

Ciekawe, sądząc po czerwonych wstawkach może to nowe wcielenie red hood.

Na bank to Joker incognito.

Przeszło mi to przez myśl, że Ras wskrzesił Jockera, psychoza na punkcie Batman i uleczenie ze skutków kwasu spowodowało przybranie nowego wizerunku.

To nie będzie Joker, zbyt muskularny. Poza tym są pewne potwierdzenia, że Joker nie żyje oprócz zapewnień od Rocksteady. Polecam komiksy z serii Arkham Unhinged. No chyba, że są to mylne tropy.

Kalendarium
Sonda

Najlepszy tom "Knightfall"?

Zobacz wyniki